Přejít k hlavnímu obsahu

Slovo šéfredaktorky Světa ženy

Srdečně Vás zdravím, milé čtenářky,

pevně věřím, že se současnou situaci snažíte zvládat s úsměvem a s nadějí, že se náš život brzy vrátí do normálu. Zatím nikdo z nás přesně neví, kdy to bude, ale jak říká moje maminka, která za žádných okolností neztrácí optimismus, bude to některý den po neděli anebo dřív. :-)

Ráda bych také poděkovala všem z Vás, které mají doma dubnové číslo Světa ženy – ať už patříte k předplatitelkám, těm, které si nás koupily na stánku a nebo si aktuální číslo objednaly přímo domů do schránky. Zároveň děkuji za Vaše ohlasy, které nám přišly do redakce. Těší nás, že je pro Vás Svět ženy v těchto těžkých dnech „radostí, zábavou, inspirací a především balzámem na duši“, jak nám napsala jedna čtenářka. Opravdu moc si toho vážíme a máme radost, že Vám můžeme pomáhat alespoň touto cestou. A tak pro Vás už nyní připravuje z našich domovů květnové vydaní, opět plné zajímavých a krásných článků, které Vás potěší.

Děkuji za Vaši přízeň a přeji Vám hlavně zdraví.

Pavla, šéfredaktorka

P. S.: Pokud dubnový Svět ženy ještě nemáte, stojí za to ho poznat. Těšit se můžete na krásný dárek — textilní pleťovou masku nebo lak na nehty. K dostání je v obchodě, objednat si ho můžete z domova a nebo si ho pořídit v digitální podobě

Děkuji za Vaši přízeň a přeji Vám hlavně zdraví.

Pavla, šéfredaktorka