Přejít k hlavnímu obsahu

Srdce pro děti: Pobavte se a pomozte!

Vánoce jsou časem radosti, ale ne všude jsou pro ni ty nejlepší podmínky. Nemocné děti a jejich rodiny se musejí dennodenně potýkat s mnoha problémy, jež jim život ztěžují.

Právě proto vznikl projekt Srdce pro děti, který pomáhá vážně nemocným a postiženým dětem z celé České republiky získat finanční prostředky na jejich léčbu, zdravotní pomůcky a zlepšení kvality života. Pomoci můžete i vy! Dívejte se v neděli 15. prosince na TV Prima na Benefiční galavečer Srdce pro děti a pošlete dárcovskou DMS ve tvaru DMS SRDCEPRODETI na číslo 87777 v ceně 30 Kč. Malá pomoc jednotlivce může nakonec znamenat velkou pomoc pro nemocné děti. Na předvánočním večeru vystoupí Karel Gott, Tomáš Klus, Petra Janů a další významní umělci. Zároveň vám budou představeny životní příběhy některých nemocných dětí. 

Udělejte si dva týdny před Štědrým dnem klidný večer pro dobrou věc. Když třicet korun ztratíte, ani si toho možná nevšimnete, ale když je společně všichni darujeme, můžeme tak trochu změnit svět… A kdybyste chtěli pomoci již dříve, můžete se na www.Aukro.cz zapojit do dražby dřevěných soch – srdcí, která vlastnoručně vyzdobily známé osobnosti (Lucie Bílá, Štefan Margita, Vilém Čok a další).

Foto: Srdce pro děti (1)