Přejít k hlavnímu obsahu

Sobota patří ženám!

Sice ne každá (bohužel), ale ta nastávající určitě. V sobotu 15. června se totiž v Národním domě na Vinohradech v Praze koná historicky první český Kongres žen.

Jeho patronkami jsou známé osobnosti (moderátorka Ester Janečková, herečka Simona Babčáková, herečka a kandidátka na prezidentku Táňa Fischerová, generální ředitelka ING Pojišťovny Renata Mrázová a další), s nimiž se na kongresu budete moci setkat. Nejdůležitější však je, že budete mít možnost zúčastnit se přednášek i neformálních diskusí na nejrůznější témata, která se dotýkají žen a jejich role ve společnosti – od mateřství po politiku. Otevřeny budou praktické „diskusní kavárny“ zaměřené na pracovněprávní či kariérní poradenství a koučink. V tvůrčí dílně se nad sochařskou hlínou naučíte vypořádat se stresem a při módní přehlídce si vyzkoušíte i roli modelky. Určitě oceníte, že na Kongresu žen bude vše zdarma – od vstupu a seminářů přes kulturní program až po celodenní občerstvení (ochutnávka jídel z Gruzie, Indie a Arménie). Celou sobotu lze využít hlídání dětí v dětském koutku Baby Office, vítány jsou i ženy s miminky.

Na přilehlém náměstí Míru bude doprovodný program: dopoledne představení a hry pro děti či kouzelnická show, odpoledne divadlo a koncerty. Na trhu se průběžně seznámíte s úspěšnými podnikatelkami a jejich produkty a máte možnost se jich zeptat se, jak začít a uspět v podnikání. Večer se pak mohou účastnice a účastníci vypravit do divadla Kampa na představení BlaŽenka.

Kongres žen je otevřený všem ženám napříč profesemi, regiony, věkovými skupinami a politickou orientací. Registrujte se zdarma ještě dnes na www.kongreszen.cz.

Foto: www.kongreszen.cz (1)