Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější barva rtěnky pro jaro 2022: Zapomeňte na červenou, odstíny růžové vám dodají dokonalý šmrnc

Info ikona
Trend jaro 2022

Každé líčení dokonale završí rtěnka. Tato krásná a svěží barva je letos na jaře obzvláště oblíbená. Nádherná barva rtěnky se dá nosit při každé příležitosti, dokonce i na červeném koberci, na rande nebo jenom tak, do práce.

Červená rtěnka zažívá velký comeback v roce 2022 a hnědé nuance, "nahé" barvy a fialové tóny lze také v průběhu roku vidět častěji. Ovšem na jaře ženy, které jsou v módním světě jako doma, nejraději používají jinou krásnou barvu pro svěží vzhled: růžovou!

Na jaře milujeme růžovou rtěnku

‚‚Jen růžová to může být,’’ zpívá Ilona Csáková ve své písničce a my nemůžeme jinak než souhlasit. Růžová rtěnka je letos na jaře nejvíc oblíbená a zároveň je trendem číslo jedna. Lze ji zvolit ve světlých, tmavých, jemných i zářivých nuancích a – bez ohledu na to, který tón si vyberete – zaručuje skvělý efekt na rtech. Zvýrazněte nebo ozvláštněte svůj každodenní make-up a uvidíme, že změny si všimne, jak partner, tak kolegové v práci. 

Info ikona
Trend jaro 2022

Růžová rtěnka je navíc velmi oblíbená, protože je skvělým doplňkem letošních jarních módních barev. Nejen, že vypadá báječně v monochromatickém vzhledu s růžovou halenkou nebo kardiganem, ale dá se báječně nosit i s oblečením v jiných trendy barvách, jako je zelená, oranžová nebo světle modrá. A růžová je vždy dobrá volba pro romantické květinové vzory a hravé potisky.

Info ikona
Trend jaro 2022

Jaký odstín my vyhovuje?

Bez ohledu na to, který tón si vyberete, nemůžete udělat chybu! Růžová rtěnka sluší každé ženě a působí rozkošně. Jediné, co musíte udělat, je rozhodnout se, zda chcete své rty jemně zvýraznit jemným odstínem, nebo zda upřednostníte poutavý akcent se silnější nuancí.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.