Přejít k hlavnímu obsahu

Konturování je pasé. Teď frčí STROBING!

Contouring je out. Celebrity a beauty blogerky se teď líčí pomocí strobingu. Vyzkoušejte to taky! Po pár vteřinách a několika tazích třpytivým pudrem budete vypadat skvěle.

Galerie: Konturování je pasé. Teď frčí STROBING!

Už vás rozčiluje, jak se trendem stává pořád něco nového? Naposledy bylo v kosmetice „in“ konturování obličeje, které proslavila hvězda reality show Kim Kardashian. Zdá se, že popularitu nového hitu „strobing“ má na svědomí stejná celebrita…

Na tomto odkaze najdete videonávod s Kim, který vám dokáže, že strobing není nic složitého. Zvláště pokud se vám už podařilo naučit se konturování, strobing pro vás bude hračka!

Contouring vs. strobing

O co vlastně jde? Konturování je technika, k níž potřebujete dva odstíny make-upu – jeden tmavší a druhý světlejší, než je vaše pleť. Tmavším odstínem nabarvíte ty části obličeje, které chcete potlačit, světlejším zas ty, které chcete zvýraznit. Pak už to jen rozmažete dohladka. Jedná se tedy o korektivní proceduru, která pomáhá např. zeštíhlit obličej, zvýraznit lícní kosti nebo zúžit nos.

via-bambikailand-blogspot

Strobing je oproti tomu technika, která se zaměřuje pouze na část zvýrazňování. Pomocí světlých a třpytivých přípravků (tekutých i sypkých) vyzdvihnete několik částí obličeje, které umocní jeho 3D efekt, a nemusíte se tak snažit o konturování neboli potlačování nedostatků.

Foto: YouTube, bambikailand.blogspot.cz

lancome_banner01