Přejít k hlavnímu obsahu

Pánové pod kudlou aneb Mužské celebrity, které se nebály liposukce ani botoxu. Z některých jsou voskové figuríny

Info ikona
Celebrity

Celebrity jsou pod velkým tlakem ohledně svého vzhledu. Mnohdy se tak snaží udržet si mladistvý vzhled co nejdéle, i za cenu velmi drahých či rizikových estetických zákroků. Plastickými operacemi dohánějí některé celebrity i svoji štíhlou figuru. Nejedná se však pouze o dámy, ale k těmto zákrokům se uchylují i mužské celebrity. Někteří pánové to dokonce přehnali natolik, že připomínají spíše voskovou figurínu.

Sylvester Stallone a operace rtů

Stallone jako jeden z mála otevřeně hovořil o plastikách i v devadesátých letech, kdy toto téma bylo u celebrit ještě poněkud tabu. „Proč to neudělat?“ říkal tehdy herec svůj názor, který sdílel i v rozhovoru pro magazín People. Proti plastickým operacím nikdy nic neměl a sám jednu podstoupil, aby vylepšil svůj vzhled. Při narození byl totiž vyndáván kleštěmi, kvůli čemu měl herec od narození nevratně poškozené nervy na levé straně obličeje, což mu křivilo ústa. Poté, co Stallone výrazně zhubnul pro roli ve filmu Rocky, si nechal tuto vadu v obličeji chirurgicky odstranit.

Sammy Sosa a jeho krém

Sammy Sosa je bývalý profesionální hráč baseballu, který byl na vrcholu slávy na konci devadesátých let minulého století. Pochází z Dominikánské republiky a narodil se s pletí tmavé barvy. Fanoušci ho milovali především pro jeho sportovní úspěchy, přesto jim však Sosa vyrazil dech, když se o několik let později objevil na veřejnosti s výrazně světlejším odstínem pleti.  Sosa prozradil, že pro zesvětlení pokožky používal dlouhodobě krém obsahující bělidlo.

Simon Cowell a botox s faceliftem

Kandidátem na budoucí voskovou figurínu je kontroverzní porotce ze soutěží X Factor a America's Got Talent. Nejspíš ve strachu ze stárnutí prý začal botoxové injekce používat již v roce 2009 a s úpravami obličeje pokračuje dodnes. Jeden čas mu nejspíš už nestačily ani injekce, a proto se rozhodl podstoupit i facelift. Jeho rysy už nejsou zdaleka tak ostré jako jeho kritika.

Mickey Rourke s faceliftem, botoxem a řadou dalších operací

Proslulý hollywoodský herec podstoupil hned několikrát plastické operace, jelikož se zranil při svém milovaném boxu. Plastiky používal především k nápravě škod způsobených sportem, později však našel zalíbení i ve zdánlivě zbytečných zákrocích. Nechal si například udělat facelift, botox rtů a další plastiku nosu. Jenže s plastikami to poněkud přehnal a dnes již nepůsobí vůbec přirozeně. Na svých sedmdesát let sice nevypadá, ale připomíná spíše podivnou voskovou figurínu.

Kanye West a liposukce

S liposukcí jsou většinou spojovány hlavně ženy, jelikož muži štíhlou linii tolik neřeší. Kontroverzní rapper však potřeboval v jednom období velmi rychle zhubnout a bál se, aby ho lidé nenazývali tlustým. Podstoupil proto liposukci, která se mu podle dostupných informací příliš nevyplatila. Po liposukci mu totiž byly předepsány opiáty, na kterých se stal závislý. Podle některých to mohlo mít významný podíl na jeho pozdější duševní poruše.

Gene Simmons a upravená víčka, čelist, liposukce…

Gene Simmons a Mickey Rourke by mohli hrát v některém filmu dvojčata. Gene Simmons, rocková hvězda skupiny Kiss, v minulosti přiznal, že je plastickou chirurgií posedlý úplně stejně jako jeho žena Shannon Tweed. Gene si nechal zvednout čelist, upravit víčka a také podstoupil liposukci. Soudě podle jeho obličeje nechybí ani četné injekce botoxu.

Zdroj článku