Přejít k hlavnímu obsahu

Dámy, tenhle fešák je zase singl! Tyhle fotky potěší nejedno dámské oko

Už si o tom štěbetali i vrabci na australských střechách, Zac Efron se po deseti měsících rozešel se svou přítelkyní. Od jeho dlouhodobého vztahu s Vanessou Hudgens se zdá, že se mu nedaří najít pravá láska.

Zac Efron pravděpodobně zahajuje svoje single období. Podle amerických bulvárních plátků totiž krasavec Zac Efron ukončil svůj vztah s Vanessou Valladares po krátkých deseti měsících.

Nebylo by to ovšem poprvé, co se Zac a Vanessa „rozešli“. V listopadu oznámil bulvár jejich rozchod, avšak nedlouho na to byla dvojice spatřena spolu, což teoretické dohady vyvrátilo. Naposledy spolu byli viděni na konci března a všichni očekávali, že Efron vezme svoji lásku do Kanady, kam odlétá za pár týdnů na natáčení nového filmu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Láska jako z románu

Vanessa a Zac spolu začali chodit v roce 2020 během léta, když se potkali v Austrálii. A byla to láska jako z pohádky! Ona byla servírka, on se do ní zamiloval, ona opustila práci a začala se Zacem cestovat. Oba společně žili v Austrálii a zamilovali si místní kulturu, jídlo a cestování po kontinentu. Zac zde byl i hodně zaneprázdněn – v Austrálii pracuje hned na několika projektech – točí film a také druhou řadu jeho dokumentární série, která běží na Netflixu ( Down to Earth se Zacem Efronem). Klokaní kontinent si zamiloval natolik, že zrušil svůj let domů do Los Angeles a prodloužil si vízum ze tří za dvanáct měsíců.

Rychlá cesta ke slávě

Během několika epizod na Netflixu Zac dokonce prozradil, že se do LA nechce vracet, protože mu nevyhovuje hektický život a jeho sláva. Ačkoli je velice vděčný za šanci, kterou dostal od Disney, jeho rychlý vzestup a zaškatulkování, že je „ten z High School Musical“ mu nedělá dobře.

Podívejte se na nejvíc sexy fotky, které herec sdílí. Pracuje na své figuře opravdu tvrdě a je znát, že prostředí fitness mu není cizí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu