Přejít k hlavnímu obsahu

Trik: Jak očistit z masa šlachy za pár vteřin? Stačí vám k tomu ubrousek a vidlička

Info ikona
trik v kuchyni

Přemýšleli jste někdy, jak ušetřit čas při vaření? Co kdybychom vám řekli, že existuje trik, díky kterému budete moci vynechat otravné preparování šlach z masa. U kuřecích a krůtích prsou je to potom doslova otázka vteřin.

V kuchyni tráví každá z nás dost času, a proto vždy uvítáme nějaký ten trik nebo tip, který nám doslova ulehčí život. Pokud připravujete pokrm z kuřecích či krůtích prsou, znáte nekonečné preparování šlach. Na TikToku, který sleduje stále víc lidí, se nyní objevilo video, které vám vyrazí dech.

Šlacha je pryč za pár vteřin

Je to až směšně jednoduché. Stačí vám k tomu ubrousek a vidlička. Vidličku přiložíte ke šlaše, chytnete ubrouskem a zatáhnete. Světe div, šlacha je venku a vy se neochudíte ani o gram masa. Níže naleznete video, které vám názorně ukáže, jak tento trik dělat.

Úspora času, ale i peněz

Nejen, že si ušetříte nervy a čas, ale nebudete zbytečně vyhazovat, nebo krmit své čtyřnohé miláčky kusy masa, které klidně můžete místo toho raději sníst vy. Fanoušci si tento trik zamilovali, a nemohou uvěřit svým očím, jak jednoduché to je. Tak nezapomeňte, až budete příště připravovat večery pro svoji rodinu, zkuste tento trik, který si zamilujete!

Zdroj článku