Přejít k hlavnímu obsahu

Jak využijeme Dny Apetit? Vyzkoušíme nové restaurace a nakoupíme do zásoby

Info ikona
Dny Apetit

Dny Apetit už jsou za dveřmi a s nimi přichází možnost koupit si za zvýhodněnou cenu vše, co souvisí s gastronomií. V týdnu od 13. do 19. června si budete moci pořídit vše od spotřebičů, přes dekorace po delikatesy. Slevy až 30 % přímo vybízejí k tomu nakoupit si různé suroviny a dobroty do zásoby nebo si splnit sen v podobě nového kuchyňského robotu. Inspirovat se můžete tipy redakce, která má už nabídky v malíčku!

Dana Kapalínová, Content a product manažer

My si doma potrpíme na kvalitní jídlo, tedy boxxi.cz je volba číslo jedna. Lepší rybu a maso jste ještě nejedli! Kvalitní ryby, mořské plody a maso si můžete objednat na www.boxxi.cz a navíc během Dnů Apetit získáte slevu až 20 %. Potom mě rozhodně zaujala nabídka degustace ve vyhlášené restauraci. Fine dining restaurace Benjamin je fenomén. Ochutnejte jedinečné degustační menu u kulatého stolu. Hosté, kteří si zarezervují ve Dnech Apetit degustaci pro dvě osoby, dostanou domů dárek. Pravé champagne v hodnotě 1790 Kč

Nicol Prosová, Online Leading Editor

My jsme doma "ochutnávací typy", tedy rozhodně vyzkoušíme nějaké nové restaurace. V hledáčku máme Café Buddha, což je autentická asijská restaurace v Praze a na dezert volíme jedině zmrzlinu. Pure Gelato je tedy ideální volba! Na nákup surovin mě moc neužije, ale miluju vybírání doplňků do bytu. Slevy do Butlers a Bellarose.cz jsou čistá radost, protože kdo by nechtěl mít krásně vybavený byt a ještě ušetřit?

 

Online redakce Světa ženy

Ostatní dámy si rozhodně pochutnají na něčem zdravém. Co takhle drink ve Fruitisimo. Ovoce je vibe! Nové ovocné sezónní drinky ve Fruitisimo nyní s 25% slevou. Akce platí na drink 0,5 l na všech pobočkách Fruitisimo v ČR po předložení slevového kuponu. Akce neplatí na čerpacích stanicích Shell. A za zmínku rozhodně stojí i super nákupy v Delmartu. A co vy? Už víte, jak naložíte se Dny Apetitu? 

Náš tip: Udělejte někomu radost!

FRUTIKO

OVOCNÉ KYTICE

Využijte slevu 15 % na nejoblíbenější ovocnou kytici Frutiko Veselá oslava, která je zdravým a originálním dárkem ke každé příležitosti. Sleva platí pouze na produkt Veselá oslava, doručení je možné kamkoli po ČR.

KLIMCHI

Pestrá škála barev a neotřelý design. Klimchi je mladá česká designová značka, která hrdě pokračuje v tradici ruční výroby skla. Využijte kupon v hodnotě 500 Kč a pořiďte si svůj první kousek za zvýhodněnou cenu.