Přejít k hlavnímu obsahu

Hory prádla mizí jako kouzelným proutkem? Revoluce v žehlení je tu!

Žehlím, žehlíš, žehlíme. Ale umíme to doopravdy? Co vlastně přináší revoluce v kategorii žehliček? Tak například až téměř neuvěřitelnou snadnost, kratší dobu žehlení, žehlení jedním tahem, žádné zbytečné třídění prádla a hlavně – žádné nastavování teplot! Dnešní nové, tzv. systémové žehličky a revoluční technologie OptimalTEMP poskytují snadné a dvakrát rychlejší žehlení. Proč tedy dělat věci složitě, když to jde jednoduše?

Propagace značky Philips. Redakce neodpovídá za obsah článku.

A jednoduše to s novými žehličkami od Philipsu opravdu jde. Potvrzují to i testerky webového portálu ŽENY s.r.o., které se do testování žehliček pustily opravdu s nadšením.

Lehké a snadné žehlení, dokonce i u nepoddajných látek

Jmenuje se PerfectCare VIVA a slibuje to, po čem každá žena touží – snadno a rychle vyžehlené prádlo, které se téměř bezpracně, s grácií, lehkostí a elegancí může z žehlicího prkna přesunout rovnou do skříně. Systémové žehličky od Philipsu fungují na principu parního nárazu (u žehličky Perfect Care Viva je to 170 g, u nejvyššího modelu žehliček až 360 g). Pára proniká hluboko do látky a žehlení je pak snazší, i u vyloženě tvrdých látek. Také si můžete být naprosto jisté, že díky parnímu nárazu a žehlení jedním tahem vám už neuniknou žádné zatoulané záhyby na pánské košili vašeho miláčka či na vašich oblíbených šatech s krajkou. Čím více páry, tím snadnější a rychlejší žehlení. Na tom se shodují všechny testerky ŽENY s.r.o.

„S žehličkou se snadno manipuluje, je rychlá a i poměrně hodně zmačkané prádlo vyžehlí jedním tahem na jedničku,“ říká testerka ŽENY s.r.o. Petra Kotyzová a dodává, že velkým plusem je fakt, že se prádlo nespálí: „Nemám ráda složitosti a jako maminka na mateřské nemám čas číst sáhodlouhé návody. Práce s touhle žehličkou je ale intuitivní a to mě baví.“

Žehličky Philips PerfectCare v sobě mají ukrytou revoluční patentovanou technologii OptimalTEMP. Ta umožňuje takové nastavení teploty, se kterou lze žehlit všechny druhy látek.  Od džín po jemné hedvábí. Žehlení jedním tahem a s nastavením jedné teploty? Budete si připadat jako v ráji a k žehlení pro vás bude příjemnou odpočinkovou chvilkou!

Nebolí vás ruka ani po hodině žehlení

Testerky si na žehličkách pochvalují zejména výborné napařování a lehkost, díky které se s žehličkou výborně pracuje. „Nebolí vás ruka ani po hodině žehlení,“ usmívá se další testerka Petra Krákorová. „A to jsem zkoušela i džíny, které jsou přece jen z tužšího materiálu. Práce jde pěkně od ruky a hromady prádla mizí,“ chválí si Petra Krákorová.

Testerka Iva Fíková zapojila do žehlení dokonce i svého syna: „Žehlička ho nadchla, sám intuitivně přišel na to, jak ji používat. Prádlo bylo hotové raz dva a já se nemusela bát, že se synovi něco stane. Žehlička, která má jedno nastavení teploty pro všechny druhy látek? Tak tomu říkám inovace!“

S novými žehličkami od Philipsu opravdu ušetříte námahu a čas. Pokud se chcete přidat mezi ženy, kterým tahle žehlička říká „paní“, zbystřete. Pokud vám žehlička nebude vyhovovat, Philips vám do devadesáti dní od nákupu vrátí peníze zpět. A to je nabídka, na kterou řekne každá žena své „ANO“!