Přejít k hlavnímu obsahu

Lednové novoluní v Kozorohu: Přináší šanci na nový začátek. Dle astroložky nejvíce ovlivní Blížence, Lvy a Vodnáře

Info ikona
Novoluní

První novoluní v roce 2022 nastane již 2. ledna. Je to šance pro všechny, kteří chtějí začít znovu od nuly. Dle astroložky nejvíce ovlivní samotné Kozorohy, Blížence, Lvy a Vodnáře. Jeho energii však pocítí všechna znamení zvěrokruhu.

Lednové novoluní v Kozorohu přináší šanci na nový začátek

Máte někdy pocit, že byste nejradši začali znovu od nuly? Potom přichází vaše velká šance na nový začátek, kterou vám přináší lednové novoluní v Kozorohu, které nastane 2.1.2022. Pokud jste si ještě nestanovili předsevzetí pro rok 2022, tak to udělejte nyní. V roce 2022 máte zvýšenou šanci, že se vám tyto stanovené cíle podaří naplnit. Novoluní je obecně dobrým časem, kdy zkusit něco nového a udělat změnu, ale toto lednové novoluní bude skutečně mimořádně příznivé. Energie Kozoroha je spojena se strukturou, budováním, ambicemi, disciplínou, odpovědností a stanovením cílů. Tato energie ovlivní všechna znamení zvěrokruhu, nejvíce však samotné Kozorohy, Blížence, Lvy a Vodnáře, jak blíže rozebereme níže. Těžit z ní samozřejmě alespoň částečně budou všechna znamení zvěrokruhu.

Navíc novoluní ještě podpoří postavení planety Uran, která v nás probudí to nejlepší. Uran nám umožní zazářit a ukázat náš talent v celé své kráse. Tato planeta vládne změnám, technologiím, pokroku, originalitě, individualitě a intuici. Nebuďte tedy překvapeni, pokud druhého ledna budete jen sršet dobrými nápady a inspirace k vám bude přicházet sama. Připravte se na příval kreativity. Spojení energie Kozoroha a Uranu je skutečně mocné. Dobrou zprávou také je, že planeta Jupiter se vrací do Ryb, stejně jako tomu bylo v období květen – červenec 2021, kdy došlo k rozsáhlému rozvolnění protipandemických opatření. Nezbývá než doufat, že se situace bude opakovat.

Info ikona
Kozoroh

Dle astroložky nejvíce ovlivní Blížence, Lvy, Kozorohy a Vodnáře

Astroložka MaKayla McRae je přesvědčená, že největší dopad bude mít energie novoluní na Blížence, Lvy, Vodnáře a samozřejmě i Kozorohy, jelikož se novoluní odehrává v jejich znamení. Bezstarostným Blížencům, kteří si s ničím nelámou hlavu, nedělá energie Kozoroha úplně dobře. Ta po nich totiž bude chtít změnu životního stylu a usazení se, což je pro řadu Blíženců noční můra. Také budou muset vyvinout na začátku roku značné úsilí, pokud chtějí stoupat po kariérním žebříčku. Blíženci se v době novoluní ocitnou v zajetí emocí, budou mít pocit, že je toho na ně příliš. Měli by zklidnit svou mysl a poslouchat, co se jim jejich podvědomí snaží naznačit.

Ani Lvi nebudou nadšení z energie Kozoroha. Ta je totiž bude tlačit k tomu, aby si vytvořili určitou rutinu. Čeká je více práce a méně zábavy, což Lvi určitě neradi uslyší. Bohužel se v tomto rozpoložení budou nacházet po velkou část roku. Měli by se striktně vyhýbat prokrastinaci, a to nejen o novoluní.

Kozorozi se budou cítit nadmíru spokojeně. Novoluní pro ně bude časem, kdy si stanoví nové cíle a budou se věnovat motivaci. Je ještě tolik snů, které by si chtěli splnit, novoluní je „nakopne“ k akci. V novém roce jsou připraveni vybojovat si své místo na slunci.

Vodnáře čeká velmi perný rok, novoluní v Kozorohu bude pouhý začátek. Vodnáři budou v tomto čase doslova zahlceni nepříjemnými povinnostmi. Budou mít pocit, že odvádějí jejich pozornost od podstatných věcí.

Zdroje: Stylecaster, Nylon, Bustle