Přejít k hlavnímu obsahu

71letá babička Wendy Ida vypadá o generaci mladší. Prozradila, jak si udržuje mladistvý vzhled

Info ikona
Wendy Ida

Trojnásobná babička Wendy Ida z Kalifornie se díky svému každodennímu cvičení v posilovně pyšní dokonalou postavou a mladistvým vzhledem, díky čemuž ji lidé často považují za mladší sestru její osmačtyřicetileté dcery Sky. Wendy se díky zdravému životnímu stylu udržuje ve vynikající kondici a vypadá o mnoho generací mladší. Její postavu jí mohou závidět i třicítky!

Hubnutí po 50: není to nemožné, stačí změnit pár drobností ve vašem životě

svetzeny.cz

Nikdy není pozdě začít s fitness

Když Wendy začala chodit do posilovny, bylo jí 43 let. Tehdy vážila téměř 88 kilogramů. Ale díky intenzivnímu dvouhodinovému cvičení v posilovně a změně stravovacích návyků ztratila přes 36 kilogramů a její váha se ustálila na zdravých 57 kilogramů. Wendy se cítí v novém těle skvěle a tvrdí, že je v nejlepší formě svého života. Wendy v minulosti přiznala, že cvičení jí pomohlo nejen fyzicky, ale také psychicky. Po ukončení násilnického vztahu, který zanechal její sebevědomí v troskách, začala chodit do posilovny, aby přišla na jiné myšlenky. Cvičení se stalo nejen prostředkem ke zlepšení její fyzické kondice, ale také ke zvýšení sebedůvěry a obnovení sebevědomého pohledu na svůj vlastní život. Díky svému úsilí Wendy Ida dokázala překonat předsudky a stereotypy spojené s věkem a ženskou kondicí. Inspirovala mnoho lidí, zejména ženy, aby se zaměřili na své zdraví a pohybovou aktivitu bez ohledu na věk.

Začátek nebyl snadný

Cesta k dosažení tak výborné fyzické kondice nebyla snadná. Wendy se na začátku cítila frustrovaná a nedůvěřovala si. Ale s podporou trenéra začala vidět výsledky, a to ji motivovalo k dalšímu cvičení a zdokonalování své postavy. Wendy začala pravidelně cvičit sedm dní v týdnu, věnovala se kulturistice, běhu, tanci a dalším aktivitám, které ji bavily. Její oddanost cvičení a zdravému životnímu stylu přinesla nejen změny jejího vzhledu, ale také získala novou životní energii. Wendy se stala příkladem a inspirací pro svou rodinu a mnoho dalších žen, které hledají motivaci a podporu při dosahování svých cílů v oblasti fitness a zdraví.

Dietní hit roku 2023: Neprůstřelné kafe. Zázrak na hubnutí, nebo pouhý marketingový tah?

svetzeny.cz

Zdravá strava je stejně důležitá jako pohyb

Wendy se také zaměřuje na výživu a dodržování zdravého životního stylu. Má vyváženou stravu, která jí dodává energii a pomáhá udržovat její tělo v kondici. Věří, že kombinace cvičení a zdravé stravy je klíčem k dobrému zdraví a mladistvému vzhledu. Její úspěch není jen výsledkem tvrdé práce, ale také odhodlání a pozitivního přístupu k životu. Wendy věří v sílu myšlenek a přesvědčení a považuje je za klíčové při dosahování cílů. Sdílí své tipy a rady s ostatními, aby jim pomohla najít sílu a sebejistotu ve svém vlastním těle. Její inspirativní příběh připomíná všem ženám, že věk je jen číslo a že můžete dosáhnout výjimečných výsledků, pokud jste ochotni vložit do svého zdraví a kondice úsilí a vášeň.

Stala se rekordmankou

Wendy Ida je skvělým příkladem toho, že stáří nemusí znamenat omezení, ale spíše nové začátky a příležitosti. Její odhodlání a životní postoje lidem připomínají, že můžou ovlivnit své zdraví a kvalitu života bez ohledu na věk. Wendy Ida také dosáhla dvou rekordů v Guinnessově knize rekordů. Prvním z nich je rekord jako nejstarší aktivní instruktorka ve více disciplínách. Druhým rekordem je počet provedených „angličáků“ za jednu minutu, když dokázala udělat úctyhodných 37 opakování.

Zdroj článku