Přejít k hlavnímu obsahu

Soutěžte s Jízdou Marianne o luxusní cenu

Testujeme auta jinak a dost si při tom užíváme. Teď vám Jízda Marianne přiváží možnost vyhrát luxusní BMW na celý víkend! To si nesmíte nechat ujít.

Magazín Marianne se rozhodl, že vyzpovídá známé osobnosti za volantem a rovnou si vyzkouší nejnovější modely aut. Tentokrát moderátorka Ivana Kulhánková svezla proslulou violoncellistku a sympaťačku Terezii Kovalovou. Tahle stylová hudebnice miluje svižnou jízdu a dokázala se v BMW X3 xDrive30d tak odvázat, že moderátorka téměř neudržela žaludek.

Jaká je Terezie řidička, co všechno dělá za volantem a kolik toho ví nejen o dopravních předpisech, ale také o romantice v autě, můžete vidět v Jízdě Marianne na www.marianne.cz. To ale není všechno. Máte možnost soutěžit o luxusní cenu a užít si svou jízdu stejně jako naše řidičky!

jízda

VÝHRA

Zcela nové BMW X3 je luxus na čtyřech kolech vybavený nejmodernější technologií. A vy ho nyní můžete vyhrát na celý víkend! Tento vůz, který jsme otestovaly v Jízdě Marianne, je ukázkou neomezených možností a výrazem ryzího charakteru a svobody. Získá si vás sexy sportovním vzhledem a jízdními zážitky. Díky částečně autonomnímu řízení a inteligentnímu pohonu všech kol BMW xDrive nabízí nejvyšší úroveň jízdního komfortu na silnici i mimo ni. Z toho důvodu mění standardy své třídy a dává jasně najevo jednu věc: je velký rozdíl v tom, jak do cíle své cesty dorazíte.

Více o novém BMW X3 ZDE!

JAK SOUTĚŽIT

Otázka zní:

V jaké minutě:vteřině a ve kterém díle (1 nebo 2) začne moderátorka Ivana Kulhánková poprvé používat bezdotykové ovládání hlasitosti rádia?

(Tolerance 3 vteřiny a stačí pouze čas, kdy poprvé vztáhne ruku k rádiu.)

 

Odpověď najdete v jednom z těchto videí:

1: https://www.marianne.cz/clanek/jizda-marianne-s-terezii-kovalovou

2: https://www.marianne.cz/clanek/jizda-marianne-s-terezii-kovalovou-bonus

 

POZOR! Své odpovědi pište do zpráv (ne do komentářů) na FACEBOOK MARIANNE

Soutěž končí 18.3. 2018 ve 23:59h. Výherce vyhlásíme následující den na FB. Termín zapůjčení vozu po domluvě s BMW. Vyzvednutí a vrácení vozu v Praze.

jízda 2