Přejít k hlavnímu obsahu

Padají třicítky: Tento tip přijde vhod

Teploty se dostávají přes rekordních třicet stupňů. A tak jsme vám v redakci našli něco, co by vás mohlo alespoň na chvilku snažit. Je to praktické, jednoduché a oslní vás to svým designem.

Solární sprcha DIAMOND je skvělou volbou pro všechny zákazníky, kteří si chtějí dopřát sprchování s dotykem luxusu. Díky svému modernímu designu zaměřenému na detaily, dodá vaší zahradě nový rozměr a stane se její chloubou.
Tato solární sprcha má vícero využití. Můžete ji využít například jako zdroj teplé vody pro osvěžení na zahradě nebo pro osprchování před a po vstupu do bazénů.

A proč nás tak baví?

  • Těleso sprchy je vyrobeno z hliníku a její zásobník pojme 50 l vody což je výrazně více oproti sprchám, které jsou běžně dostupné na trhu.
  • Díky použitým materiálům a slunečnímu záření je schopná sprcha ohřát vodu až na 70°C, kterou si následně můžete namixovat dle potřeby díky mísící baterii, která umožňuje míchat teplou se studenou vodou.
  • S takovým množstvím vody jako má tato sprchy, se můžete sprchovat téměř celé hodiny.
  • Solární sprcha má kromě horní pevné sprchové hlavice také flexibilní hlavici s hadicí o délce 1,5 m, což je nejen velmi praktické, ale například pro Vaše děti se stane sprchování zábavou.
  • Následné přepínání mezi pevnou a flexibilní hlavicí je jednoduché pomocí přepínacího prvku nad pákovou baterií.
  • Vypouštěcí ventil pro snadné zazimování sprchy je nedílnou součástí balení.

Právě teď jí koupíte v Mountfield. Přemýšlíte o tom? Mrkněte také na www.mountfield.cz