Přejít k hlavnímu obsahu

Červencový tarotoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Berany čeká radikální změna, Panny se budou cítit osaměle

Co vám předpovídají karty pro měsíc červenec? Tarotoskop pro každé znamení zvěrokruhu vám napoví, co vás čeká následující měsíc. Berany například čekají zásadní změny, Panny zase budou mít melancholickou náladu.

Berany čeká radikální změna

Červenci Beranů vládne karta Smrt. Ač vypadá hrozivě, není třeba se jí na první pohled obávat. Znamená sice konce, ale také nové vzrušující začátky. V červenci se život Beranů radikálně změní k lepšímu. Už teď se těšte na budoucnost.

Býci budou řešit vztahy

Býků se v červencovém tarotoskopu ukázala karta Milenci. Jak už její název napovídá, následující měsíc budou Býci řešit hlavně vztahy. Toto znamení by se nemělo pro druhé příliš obětovat, mohlo by na to doplatit. Také v tomto měsíci Býci zapracují na svém sebevědomí.

Blíženci by se neměli do věcí vrhat po hlavě

Spravedlnost je kartou, která ovlivní červenec Blíženců. Tato karta vás nabádá, abyste se drželi zpět, a to i v případě, že jste skutečně odhodláni udělat významný krok. Vyčkejte, nechte si odstup a situaci lépe prozkoumejte – vyplatí se vám to. V komunikaci vsaďte na empatii, trpělivost a upřímnost.

Mohlo by se vám líbit

Rozbor osobnosti podle tarotu: Vyberte si jednu ze šesti karet a odhalte své skryté povahové rysy

Co o vás prozradí tarotové karty? Mohou odhalit vaše schopnosti i skryté povahové rysy, které vás možná zdržují v plnění vašich snů. Prohlédněte si důkladně šest karet v galerii a vyberte si takovou, která je vašemu srdci nejbližší. Karta vám pomůže odhalit vaši osobnost a ukáže vám vaši pravou podstatu. Popis osobnosti naleznete níže v článku.
svetzeny.cz

Raci budou myslet na budoucnost

Kartou měsíce pro toto znamení je Kolo štěstí. V červenci se budete hodně zamýšlet nad tím, kam směřujete. Kráčíte správným směrem? Přemýšlejte o tom, zda vám vaše vztahy, práce a další věci ještě přinášejí radost. Možná nastal čas na změnu.

Lvi si musí stanovit priority

Lvy bude v červenci provázet karta Síla. Toto znamení bude muset zhodnotit, co je jeho priorita. Uspořádejte si žebříček hodnot, stanovte si nové cíle a jděte si za nimi. Také se mohou objevit „vnitřní démoni“, se kterými Lvi budou muset bojovat.

Panny se budou cítit osaměle

Kartou měsíce července je Poustevník. Ten do života Panny může přinášet pocit osamělosti a sklíčenosti, a to i v případě, kdy se Panna obklopí přáteli nebo vyrazí na večírek. Využijte červenec pro osobní růst. Naučte se být sami, přitom se třeba věnujte svým koníčkům nebo studiu.

Váhy v sobě objeví skrytou sílu

V červencovém tarotoskopu Vah se objevuje karta Ďábla. Je to jedna z hrozivě vyhlížejících karet, přitom její význam není nijak děsivý. Tato karta Vahám říká, že mají kontrolu nad svým životem. V červenci najdete sílu postavit se lidem, kteří vám zasahují do života. Je to ideální období, kdy si vytyčit hranice ve vztazích.

Štíři by si měli vše dobře promyslet

Štírům v červenci vládne karta Blázen. Její název je všeříkající. Štíři, dávejte si velký pozor na neuvážená rozhodnutí, mohlo by to dopadnout katastrofálně. Přemýšlejte, než se do něčeho pustíte. Důvěřujte své intuici, radím vám správně. Ve vztazích buďte opatrní, zvláště pokud randíte a svůj protějšek sotva znáte. Pokud si jej hned pustíte k tělu, mohl by vám zlomit srdce.

Střelci potřebují zvolnit

Střelci mají ve svém červencovém tarotoskopu kartu Vůz. V následujícím měsíci se mohou cítit pod tlakem, ve stresu a přepracovaní. Bude toho na ně hodně. Měli by si zkusit najít čas na pauzu, ať už jde o odstup ve vztazích nebo dovolenou v práci.

Mohlo by se vám líbit

Test osobnosti: Odpovězte na 10 otázek a zjistěte, které tarotové královně se podobáte a sdílíte s ní její ušlechtilé vlastnosti

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci? Pak postačí, když odpovíte na deset otázek, stačí si vybrat jednu ze čtyř možností. Převažující varianta odpovědi vám určí jednu ze čtyř tarotových královen, které se nejvíce podobáte.
svetzeny.cz

Kozorozi se budou cítit nejistě

Kozorohům se ukázala karta Velekněžka. Ta symbolizuje nejistotu a obavy z budoucnosti. V červenci budete hodně řešit, jak věci naplánovat a zařídit. Věnujte pozornost svým snům, je v nich skrytá symbolika. Všímejte si i znamení kolem sebe, vesmír se vám snaží něco sdělit.

Vodnáři budou dohánět resty

Vodnáře bude provázet karta Velekněz. V červenci Vodnáře zachvátí pocit, že jim život protéká mezi prsty. Budou se snažit dohnat vše, co v minulosti nestihli a nedokončili. V červenci budou také více kreativní a vynalézaví než obvykle.

Ryby čeká prosperita

Kartou měsíce je Císařovna, ta symbolizuje ženský prvek. Ryby jsou velmi pečující a empatické, vliv Císařovny ale tuto jejich obětavou povahu ještě umocní. Pozor na to, komu svou péči, čas a lásku věnujete. Dále Císařovna přináší prosperitu, v červenci možná obdržíte prémie nebo vám zvýší plat.

Zdroj článku