Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 8. do 14. září: Citové zmatky, chaos, ale i hledání správné cesty

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 8. do 14. září je tady! Čeká vás týden plný zábavy, klidu a pohody, nebo trocha stresu? Kartářka Alice Cross přichází s tarotovou předpovědí, která vám odtajní budoucnost následujících sedmi dní.

8.9. tarotová karta dne - 3 poháry

 

Info ikona
tarot

Den, který vyzývá k oslavám a radosti

Karta tři poháry podporují ve společenském setkávání a sdílení svých zkušeností. Máte naplánovanou rodinnou poradu nebo teambuilding? Věřte, že budete úspěšní, pokud jednáte uvolněně a nasloucháte druhým. Pochvalte ostatní za jejich snahu; kritika dnes není na místě. Je třeba využívat své schopnosti, abyste byli spokojeni a pyšní na sebe. Uvědomte si, že náš život není jen o práci a povinnostech. Hledejte zjednodušení a efektivní způsoby, které vám pomohou získat více volného času. Nastal okamžik, kdy se zastavte, pozvedněte číši a připijte na dobré zdraví a na vše, co od života očekáváte.

"Tři poháry" je karta RADOSTI, a tak můžete udělat radost hezkým slovem či malým dárkem. Dnešní den je o vztazích k druhým lidem a našem postavení ve společnosti.

9.9. tarotová karta dne - 7 pohárů

Info ikona
tarot

Dnes není vhodný čas na hledání správné cesty

Tarotová karta 7 pohárů symbolizuje období, kdy máme před sebou mnoho možností, ale zároveň nejsme schopni se rozhodnout, která je pro nás ta pravá. Je to doba, kdy není třeba se příliš namáhat s přemýšlením a hledáním cesty, protože jsme rozptýleni množstvím možností kolem nás. S nabytými zkušenostmi a schopnostmi je někdy obtížné vybrat správný směr. Měli bychom si uvědomit, že ne vždy je potřeba radit druhým a měli bychom se spíše zastavit, nechat čas plynout a dovolit své pravé cestě uzrát. Vyžaduje to trpělivost a čas, abychom nalezli svůj vlastní směr. Není prospěšné snažit se kopírovat cesty druhých, protože tím se pouze vzdalujeme od svého vlastního poslání.

10.9. tarotová karta dne - Blázen

Info ikona
tarot

Tato divoká karta značí začátek cesty k nalezení své vlastní identity a novým začátkům

Dnešní den je plný neobvyklých událostí! Nestarejte se o logiku, namísto toho objevte v sobě odvahu a začněte vnímat cestu k vlastní osobnosti. Tato cesta je jak vnitřní, tak vnější, a je třeba ji projít sami. Využijte své instinkty, které vás budou provázet, a věnujte pozornost všemu, co vás překvapí. Povolte svým emocím, ať se jedná o bláznivou lásku nebo momenty slepoty vůči pravdě. Karta Blázen nás přivádí k dětinskému nadšení pro život. Zastupuje tu část naší osobnosti, která se probouzí, když se zamilujeme nebo toužíme po dobrodružství. Je to jakýsi vnitřní dítě nebo blázen, který nejedná rozumově a nebojí se neznámého.

Blázen nás vyzývá k intuitivním volbám a tomu, abychom naslouchali svému srdci. Tato karta symbolizuje, že v životě je možné dosáhnout cokoliv, pokud jdeme za svým srdcem a necháváme se vést vírou, aniž bychom se báli rizik. Dnes bychom měli nechat minulost za sebou a neumožnit jí ovlivnit náš současný stav. Můžete být dnes člověkem, který prožívá zmatky, ale zároveň i moudrým bláznem, dobrodruhem nebo zasvěcencem nových světů. Dnešní den nám dává možnost projevit svou vášeň a odvahu.

11.9. tarotová karta dne - Král holí

Info ikona
tarot

Den, který vyzývá k rozhodování a aktivitě

Tato karta signalizuje, že je čas sledovat své le. Již jste dosáhli mnoha úspěchů a váš život je stabilní. Nyní je na vás, abyste rozhodli, jak budete pokračovat. Momentálně procházíte velmi příznivým obdobím s mnoha příležitostmi, které se vám naskýtají. Je důležité, abyste využili všechny příležitosti, které vás oslovily, a nepolevovali ve snaze je uskutečnit. Buďte aktivní a stavte se do své práce s vírou v sebe sama, protože sebevědomí je klíčovým prvkem k dosažení vašich cílů.

Tato karta vás přímo vyzývá k heslu: "Věř si, dokážeš to!" Hole symbolizují ohnivý prvek, který vás povzbuzuje k tvořivosti a aktivitě. Může však také vyvolat hněv a vztek, který je nejlepší vybít prostřednictvím sportu nebo studené sprchy. Je důležité se vyvarovat těmto emocím, protože by vás mohly odvádět od vašich úkolů.

Král holí vás vyzývá k tomu, abyste svou pozornost zaměřili na svou činnost s větší hloubkou. Začněte tím, že si dobře promyslíte své nápady, zaznamenáte je, zdokonalíte a až poté je uskutečníte. Rychlá práce může být dvojnásobně náročná než pečlivě promyšlený postup.

12.9. tarotová karta dne - Královna pohárů

Info ikona
tarot

Tarotová karta říká: Vše je láska

Tarotová karta Královna pohárů se týká lásky a vášnivých citů, které proudí v našem nitru. O těchto emocích čteme v romantických příbězích i dramatech. Jak se cítíte ve svých citových záležitostech? Královna pohárů nám ukazuje, že máme již dostatek zkušeností a lásky v sobě, což nám dává jistotu, že se můžeme věnovat novým výzvám a odvážit se do neznámých vod. Pokud někdy pocítíte nejistotu, měli byste věřit, že jste dostatečně silní, abyste to zvládli sami. Tato karta nám připomíná, že i když jsme zvyklí na podporu od druhých, máme v sobě sílu, abychom byli nezávislí.

Dnešní den je o pohodě, tak si vytvořte příjemné prostředí a procvičujte svou vnímavost. Představte si, že hledíte na klidné moře a pokuste se udržovat své emoce v harmonii a rovnováze. Udělejte si šálek levandulového čaje, abyste si mohli užít klidný a harmonický den. Snažte se nepodléhat citovým zmatkům a chaotickým stavům; nyní není vhodný čas na jejich vytváření. Místo toho zkuste zaměřit svou pozornost na péči o sebe i o druhé. Oblékněte si krásné oblečení, vyjděte s přáteli na skleničku nebo si prostě jen odpočiňte. Nechte volný průchod svým fantaziím, které vám přinesou pocit bezpečí a harmonie. Mějte dnes oči otevřené a vnímejte srdcem všechno, co uvidíte a prožijete!

13.9. tarotová karta dne - Královna pentaklů

Info ikona
tarot

Královna pentaklů vám připomíná, že "co zasázíte, to sklízíte". Je čas, abyste se pustili do ujasnění toho, co chcete. Tato karta symbolizuje uzemnění, takže předtím, než něco uděláte, si to důkladně promyslete. Pomáhá nám uvědomit si, že nejsme osamoceni. Žijeme ve společnosti lidí a na této Zemi, kterou jsme si vytvořili a stále tvoříme.

Dnes na nás působí mohutná tvořivá energie. Jste schopni z rozbitého džbánu vytvořit okouzlující vázu nebo z opuštěného pole zasadit krásnou zahrádku. Zkuste nový recept s ingrediencemi, které máte doma. Možná objevíte nový recept jako starodávní alchymisté.

Dnešní den je ideální pro sbírání bylin nebo pro pobyt v přírodě. Hroch na nás mluví svými červenými plody a jitrocel nás vybízí k přidávání do salátu. Dnešek je vhodný pro "údržbu těla". Můžete navštívit kadeřníka, maséra nebo se postarat o své zdraví s návštěvou stomatologa či fyzioterapeuta.

14.9. tarotová karta dne - 5 pohárů

Info ikona
tarot

Den, kdy můžou přijít chmury

Začínáte den myšlenkami plnými zklamání a sebereflexí. Možná budete muset čelit náročnému dni, ať už jste se setkali s jakýmkoli nepříjemným událostmi nebo životním zvratem. Věřte, že to zvládnete. Cítíte tíživou atmosféru, kde smutek může ovládnout vaše myšlenky, avšak nenechte ho, aby vás ovládl. Karta 5 pohárů nám sděluje, že je důležité najít alespoň malou jiskru naděje, abychom mohli znovu věřit v lepší zítřky. Snažte se tuto jiskru v sobě objevit a šířit ji dál, neukrývejte ji. Život může být těžký, ale zároveň je plný neskutečné krásy, kterou možná v tuto chvíli nevidíte. Tato obtížná doba vám může dát sílu objevit schopnosti, kterým zatím nevěříte.

Vyjděte ven, nezůstávejte uzavřeni doma, kde můžete podléhat temným myšlenkám. Procházka na čerstvém vzduchu může pomoci vašim emocím a myšlenkám najít klidnější cestu. I když dnešek nemusí být nejlepším dnem na oslavy a radostné události, stále můžete vnímat radost kolem sebe, pokud si dáte tu práci. Pouze ti, kteří jsou pozitivně naladění, si mohou všimnout radosti v okolí, takže zkuste ji najít a prožívat s nimi.

Pokud se dnes setkáte s někým, kdo vás zklame, zkuste to vnímat jako příležitost k osobnímu růstu a zvažte jiný pohled na situaci. Zvedněte se ze židle a udělejte si krásný den, i když by pršelo nebo by vás potkaly problémy. Jste schopni je zvládnout s lehkostí.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Zdroj článku