Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Pohled na hodinky přesně v celou není náhoda. Zjistěte, co značí časy 00:00, 01:00, 02:00 a další

Info ikona
čas

Stává se vám, že se vám stále dokola zjevuje stejný čas na hodinkách? Pohled na ně přesně v celou není dle numerologie náhoda, jedná se o skrytý vzkaz. Naučte se rozklíčovat významy hodin 00:00, 01:00, 02:00 a dalších.

Numerologie – pohled na hodinky přesně v celou není náhoda

Stává se vám někdy, že se na hodinky podíváte přesně v celou? Z hlediska numerologie se nejedná o náhodu, ale o skrytý vzkaz. Časová numerologie hraje v našich životech velkou roli. Možná už jste slyšeli o opakujících se andělských číslech, které jsou ve skutečnosti andělskými vzkazy (například 12:12, 21: 21 či 22:22). Více se o nich dočtete v našem článku. V tomto se však budeme věnovat skrytým vzkazům hodin 00:00, 01:00, 02:00 a dalších.

Nedaří se vám v nějaké oblasti nebo se stále vracíte do toxického vztahu? Vypočte si, zda nemáte karmický dluh z minulého života

svetzeny.cz

00:00

Půlnoci se někdy také přezdívá hodina duchů. Co značí, když se snažíte usnout a těsně předstaním zamžouráte na displej telefonu, kde svítí 00:00? Je to andělský vzkaz, že něco končí, aby něco jiného mohlo začít. Možná jste teď v obtížné situaci, ale věřte, že za dveřmi je velká událost.

01:00

Pokud se na hodinky díváte v tento čas, čtete skrytý vzkaz, že už dost bylo samoty. Kontakt s ostatními lidmi je důležitý pro vaše psychické zdraví.

02:00

Pokud se na hodinky díváte přesně ve dvě ráno, je to varování, abyste neudělali ukvapené a neuvážené rozhodnutí.

03:00

Třetí hodině ranní se přezdívá prokletá čarodějnická hodina. Numerologie ji však takto nevnímá, pokud se na hodinky díváte ve tři hodiny ráno, je to pozitivní zpráva. Značí to totiž, že máte silnou vůli změnit svůj život k lepšímu.

04:00

Význam čtvrté hodiny ranní je velmi pozitivní. Pakliže se na hodinky zadíváte v tento čas, je to zpráva od andělů, že brzy dojde k vašemu uzdravení.

05:00

Pohled na hodinky přesně v 05:00 značí, že máte podporu a ochranu od svých andělů strážných. O tom, jak je přivolat na pomoc jsme psali zde, naučte se jej, může se vám hodit.

06:00

Jestliže se vám často zjevuje čas 06:00, značí to, že je vám váš anděl strážný na blízku. Stačí mu poslat zprávu, a on vám přispěchá na pomoc. Jak rozpoznat jeho přítomnost? O tom jsme psali v tomto článku.

07:00

Pravidelně na displeji vídáte čas 07:00? Pak to značí, že si právě procházíte procesem probuzení. Začínáte vidět věci v souvislostech, které vám dříve unikaly. Před vámi je velká změna, která brzy nastane.

08:00

08:00 je časem, který signalizuje, že se již brzy zbavíte břemene, které vás tíží. Věci jsou na dobré cestě. Myslete na to, až se budete trápit tím, že jste v komplikované situaci.

09:00

Pakliže vídáte na hodinkách 09:00, symbolizuje to skutečnost, že svůj potenciál nevyužíváte na sto procent. Rozhodně máte navíc, tak se nebojte udělat krok do neznáma.

10:00

Stále dokola vídáte na hodinkách 10:00? Pak to značí blížící se velké změny v životě. Brzy budete nasměrováni na cestu, která je vám dána osudem. Bude se jednat o pozitivní události.

11:00

Pohled na hodinky přesně v jedenáct značí, že máte psychické problémy. Nedokážete vidět věci pozitivně. Je možné, že jste často ve stresu nebo vás trápí úzkosti.

Dnešní úplněk silně zasáhne dvě znamení zvěrokruhu po celý den: Vodní a vzdušné znamení jsou ohrožena

svetzeny.cz

12:00

Pokud se často zadíváte na hodinky v pravé poledne, můžete si gratulovat – značí to, že se vám brzy splní vaše největší sny a nejniternější přání.

13:00

Jestliže se vám stále zjevuje 13:00 na hodinkách, je to urgentní andělský vzkaz, abyste provedli radikální změnu. Jen tak změníte svůj život k lepšímu.

14:00

Pohled na hodinky přesně ve dvě odpoledne značí, že nadešel čas, abyste se rozloučili s lidmi, kteří vám do života už nepřinášejí radost. Nadešel čas posunout se.

15:00

Patnáctá hodina souvisí s láskou. Tento vzkaz vám říká, že je na obzoru velmi intenzivní milostný vztah. Bude pro vás velmi naplňující a s tímto partnerem si vytvoříte silné pouto.

16:00

Pokud neustále dokola vídáte čas 16:00, značí to, že na obzoru je „bouře“. Připravte se na nečekané události, může se to týkat financí, vztahů i práce. Je to také varování, abyste v žádném případě neshazovali ostatní, mohlo by se vám to vymstít.

17:00

Stále dokola se vám zjevuje čas 17:00? V tom případě vás brzy čeká velké štěstí.

18:00

Jste single a stále dokola se vám zjevuje 18:00? Symbolizuje to skutečnost, že na svého partnera kladete příliš vysoké až nereálné nároky. Uberte a dejte příště šanci i někomu, kdo pro vás hned na první pohled není „panem Dokonalým“.

19:00

Devatenáctá hodina značí velký příval energie, jen s ní zacházejte účelně. Pokud můžete, vykonejte v nejbližší době dobrý skutek, karma vám to jednou vrátí.

20:00

Zpomalte – tak zní andělský vzkaz pro dvacátou hodinu. Na věci příliš spěcháte, je třeba mít trpělivost. Také je třeba dokončit rozpracované úkoly, než se vrhnete na něco dalšího.

21:00

Stále dokola se vám zjevuje 21:00? Pak to značí, že již brzy dosáhnete úspěchu. Bude se to týkat projektu, na kterém už delší dobu pracujete. Konečně se dočkáte odměny.

22:00

Jsou před vámi velké věci. 22:00 je velmi pozitivní vzkaz, který říká, že se vám brzy vyplatí vaše tvrdá práce.

23:00

Jestliže právě nyní pracujete na něčem vašemu srdci blízkém, a zjevuje se vám neustále 23:00, symbolizuje to podporu od andělů, které se vám dostává. Vytrvejte, dotáhnete to do zdárného konce.

Zdroj: Number Academy

 

Úplněk v Panně: Dle kartářky silně ovlivní naši psychiku i tělo. Napojte se na jeho energii pomocí kouzel

svetzeny.cz