Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Únor bude patřit pouze dvěma znamením zvěrokruhu. Býci mohu začít slavit

Info ikona
Horoskop

Čekají nás vzrušující časy! Dvě znamení zvěrokruhu prožívají únor 2022 jako nejlepší měsíc v roce – patří sem i to vaše?

Únor je možná nejkratší měsíc v roce, ale to neznamená, že nemá co nabídnout. Ze vzrušujících astrologických konstelací těží zejména dvě znamení zvěrokruhu, která podle horoskopu učiní únor měsícem, který stojí za zapamatování.

Býk

Lidé narození v Býku zažívají v únoru hektické časy, ale v dobrém slova smyslu! Novoluní 1. února uvolnilo nové síly a vydláždí cestu k profesionálnímu uznání, zadostiučinění a štěstí. Býci nyní zastiňují všechno a všechny a čehokoli, čeho se dotknou, se ukáže jako úspěšné. Zatímco znamení zvěrokruhu se v posledních měsících raději zavrtalo doma, v únoru 2022 bude mít opět chuť na společenské aktivity. Nové zkušenosti otevírají zcela nové obzory a mohou nasměrovat život novým směrem.

Lev

Ať už pro podnikání nebo pro zábavu: V únoru 2022 se hvězdy pro Lva zaměří na osobní vztahy a připraví půdu pro dlouhodobé plány. Někteří Lvi se zasnoubí, jiní se k sobě spontánně nastěhují nebo rozbijí dlouholetý obchodní vztah. Ať tak či onak, znamení ukazují na pozdvižení! Úplněk 16. února dává Lvu potřebnou motivaci, aby se konečně vypořádal s dlouho očekávaným přáním. Cíl je nyní na dosah a příležitosti by v žádném případě neměly zůstat nevyužity.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.