Promotion
Promotion
Promotion

Tato znamení zvěrokruhu jsou rození vítězové: Dokládají to i statistické údaje z olympiád. Jste mezi nimi?

Promotion
Promotion

1. místo: Kozoroh

Upřímně, překvapuje to někoho? Kozorozi suverénně kralují žebříčku olympijských medailistů dle dat, která poskytla stránka RunRepeat, která analyzovala data z 51 olympijských her. Kozorozi získali 1202 zlatých medailí, rovněž ostatní předběhli i v počtu stříbrných a bronzových medailů, což už nemůže být náhoda. Kozorozi jsou znamením, které je velmi odhodlané. Když si něco usmyslí, jde si tvrdě za svým a nikdy se svých snů nevzdává, i když se to ostatním jeví jako nereálné. Také jsou lidé narození v tomto znamení nesmírně pracovití, doslova ze sebe vypustí duši, jen aby dosáhli toho, po čem touží. Mnohdy jsou to workoholici, pro které je na prvním místě práce a osobní život jde u nich stranou. Zároveň jsou velmi skromní, nejsou to ti, kteří by své (mnohdy úžasné) úspěchy dávali okatě najevo.

2. místo: Vodnář

Na druhém místě se umístili Vodnáři s 829 zlatými olympijskými medailemi. Rovněž se dá říct, že to není nic překvapivého, Vodnáři jsou známí tím, že bývají velmi úspěšní, ať už se věnují jakémukoliv oboru. Jsou velmi chytří a vynalézaví, jsme si jistí, že perfektně znají svůj obor a dovedou si vybrat tu nejlepší techniku a trénink.Zároveň je pro ně typické, že když se pro něco nadchnou, tak pro to žijí a dělají to s neuvěřitelným zápalem a odhodláním, v tom jsou trochu podobní Kozorohům. Navíc jsou to rození vůdci, kteří se umí správně rozhodovat, i proto bývají tak úspěšní. Vodnář příliš na svého trenéra nedá, sám moc dobře ví, co je pro něj nejlepší. Na druhém místě skončili asi z důvodu, že na rozdíl od Kozorohů nechtějí své profesi věnovat úplně celý svůj život.

3. místo: Střelec

Těsně za Vodnáři skončili Střelci na krásném třetím místě s celkovým počtem 824 medailí. Střelce bychom tak vysoko v žebříčku netipovali, o tomto znamení se totiž ví, že je schopné ze dne na den změnit celý svůj život a není příliš stálé. Na druhou stranu jsou Střelci ale velmi aktivní, možná dokonce nejvíc ze všech. Mají přehršel energie a skoro to vypadá, jako by ani nikdy netrpěli únavou. O Střelcích se říká, že pro ostatní znamení je velmi těžké s nimi udržet krok. Roli určitě hraje i jejich nadšení, když jednou Střelec pro něco vzplane, dá do toho hodně úsilí a energie. Střelci jsou také velmi ambiciózní, v životě touží po úspěchu, jak je vidět, daří se jim to.

4. místo: Ryby

Bramborová medaile patří Rybám, zde se ukazuje, že platí: „Tichá voda břehy mele.“Nenápadné introvertní Ryby si na olympijských hrách vedly skvěle, na kontě mají za dané období 806 medailí. Velmi jim jistě pomohla jejich přizpůsobivost, Ryba si dokáže poradit v každé situaci. Zatímco ostatní šílí z počasí či terénu, Ryba je v klidu, ví, že na to vždycky vyzraje.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion