Promotion
Promotion
Promotion

Tarotová předpověď na 16.-18. listopadu: Kartářka radí, co dělat ve státní svátek a kdy využít nových příležitostí

Promotion
Promotion

16. listopadu – Využijte příležitosti

Kartářka Alice Cross pro 16. listopadu vytáhla kartu Eso holí. Tato karta nám do života přináší nové příležitosti, kterých byste se měli chopit. Máte za sebou trpělivé studium a práci, nyní dostanete příležitost ukázat, co ve vás je. Pamatujte, že je třeba se učit i nadále, to vás posune k hlubším vědomostem. Jen znalosti samotné ale nestačí, v tento den je vhodné uplatnit je v praxi. Naučte se s informacemi zacházet tak, abyste si díky nim plnili své sny. Karta Eso holí je také symbolem síly, která dříme v každém z nás. Dnes je vhodný den pro jakoukoliv sportovní aktivitu. Jděte do posilovny, zaběhejte si, jděte si zaplavat. Napojte se na své fyzické tělo tak, abyste opět cítili příliv štěstí a endorfinů, který vás po fyzické aktivitě zaplaví. Pohybem své tělo nabudíte. Ještě jednu věc je vhodné dle kartářky Alice Cross dnes dělat, a to sice darovat krev. Pokud jste dlouho přemýšleli, že byste tímto způsobem pomohli, neváhejte.

Eso holí
Info ikona

17. listopadu – Nechte se nést

Ač jste si možná naplánovali den 17. listopadu jako den odpočinku, státní svátek bude o rychlosti a pohybu – nechte se unášet. Věci se v tento den začnou hýbat, některé události vám v tento den přijdou dříve, než byste je čekali. Sedmnáctému listopadu totiž vládne karta s názvem Osm holí. Ta přeje připraveným. V tento den se vyplatí být aktivní, nikoliv však zbrklý. Nesnažte se toho za každou cenu stihnout v den volna co nejvíc. Dnešek se i přes rychlost, která jej provází, ponese v pohodové atmosféře. Pokud máte povinnosti, které se tohoto dne týkají, rozhodně je neodkládejte. Vše zařiďte postupně. Tento den nebude vyloženě o lenošení, i kdybyste se o něj snažili, něco vám do toho přijde. Osm holí je aktivní karta, která vás rozpohybuje.

Osm holí
Info ikona

18.listopadu – Máte vše pro krásný den

Kartou pro 18. listopad je Mág. To je velmi pozitivní karta která vám říká, že máte vše, co k životu potřebujete. Pokud si to neuvědomujete, je poselstvím karty Mága vám to připomenout. Zkuste se dnes zamyslet nad tím, za co vše jste v životě vděční. Mnohdy se lidé stále za něčím ženou, ale neuvědomují si, co mají a čeho už dosáhli. Mnohdy také nedoceníme maličkosti a přehlížíme zdánlivě nepodstatné věci. Dnes byste se měli zamyslet i nad svým potenciálem, karta Mága vás k tomu vybízí. Dnešek je také vhodným dnem pro magii a kouzlení, proto čarujte. Vyzkoušejte si věštění či magický rituál. Kouzlo najdete i sami v sobě, každý z nás se rodí Mágem. Stačí jen naplno rozvinout své schopnosti. Možná jste dokonce jedni z těch, kteří oplývají nadpřirozenými schopnostmi, ale ani o tom neví. O tomto tématu jsme psali zde.

MÁG
Info ikona

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion