Přejít k hlavnímu obsahu

Nechte se hýčkat na Beauty Days ve Fashion Aréně! Přijďte si dopřát den pro sebe plný luxusu a mimořádných slev

Není nad to spojit příjemné s užitečným. Pokud si potřebujete doplnit do kosmetické etue nepostradatelné produkty pro krásu a zdraví, udělat si radost a zároveň si odpočinout od všedních starostí, nenechte si ujít Beauty Days v pražské Fashion Arena Prague Outlet. Speciální akce plná dodatečných slev, ale i doprovodného programu zaměřeného na krásu se budou konat od 9. do 19. května.

Do Fashion Arény chodíme s kolegyněmi z redakce opravdu rády, jednak nám dělají radost skvělé ceny a jednak široký výběr značek. Často sem proto míříme také za inspirací do našich módních a beauty článků

Nejinak tomu bude i během jedenáctidenních Beauty Days. Nejvíce se těšíme do obchodu s pečující i dekorativní kosmetikou The Cosmetics Company Store. Unikátní slevy na přírodní pečující kosmetiku najdete v Body Basics nebo v obchodě Luxury Zone, který navíc nabízí širokou škálu vůní a beauty produktů. 

Ve speciálně vytvořené Beauty Lounge se v neděli 12. a 19. května od 11 do 18 hodin mohou zákaznice těšit na řadu doplňkových aktivit. Na Den Matek 12. května je pro ně navíc připravena exkluzivní diagnostika pleti. Na místě bude zároveň pro rodiče k dispozici hlídání dětí a kreativní dílnička pro nejmenší. Maminky (i tatínkové) tak mohou vyrazit na ničím nerušené nákupy a individuální beauty konzultace. 

V neděli 12. a 19. května se zákazníci mohou těšit na lekci face jógy, která zpevňuje oblast obličeje a zjemňuje vrásky. Využít mohou i individuálního vlasového poradenství, kdy zkušení odborníci poradí, jak pečovat o různé typy vlasů a pokožku hlavy. Získají ale i řadu tipů pro individuální styling. 

Po obě neděle budou na zákazníky čekat i odborníci z řad stylistů nebo fotograf, který pořídí stylové snímky zákaznic po beauty proměně. Nechat se mohou i profesionálně nalíčit make-up artisty, kteří budou mít k dispozici kosmetiku z obchodu The Cosmetics Company Store, nabízejícího prestižní značky jako MAC, Estée Lauder, Bobbi Brown a řadu dalších. 

Nákupy návštěvníkům zpříjemní i odpolední beauty talk, během kterého si budou moci vyslechnout rozhovory se specialisty z Beauty Lounge.

Doplňkové nedělní služby jsou zcela zdarma pro členy věrnostního klubu Fashion Club. Nechte se hýčkat na Beauty Days ve Fashion Arena Prague Outlet a dopřejte si den pro sebe plný luxusu a slev!


Více informací naleznete na: https://www.fashion-arena.cz/trendy-a-novinky/beauty-days

Měření