Přejít k hlavnímu obsahu

V neděli nastane úplněk v Beranu: Krvavý měsíc přinese velké emocionální změny a pravda vypluje napovrch

Info ikona
Horoskop

Během úplňku obvykle věci vrcholí nebo dospějí ke svému konci. Tento úplněk s sebou však přináší zcela novou kapitolu. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších astrologických událostí tohoto roku, nejen kvůli blížícímu se částečnému zatmění Slunce, ale i pro svůj duchovní význam ve srovnání s ostatními úplňky. Podívejte se, co vám přináší předpověď astroložky na říjnový úplněk.

Horoskop: Tady si dávejte pozor. Mezi čtveřici největších nevěrníků patří Střelci, ale i Blíženci

Astrologie toho umí prozradit opravdu hodně - od vašeho charakteru, přes lásku, až po nevěru. Respektive umí určit, která znamení mohou mít největší sklony k nevěrám. Jaká znamení to jsou?
svetzeny.cz

Krvavý měsíc

Říjnový úplněk nastane v neděli 9. října. Říká se mu také lovecký, mrazivý nebo také krvavý měsíc. Úplněk v Beranu stojí proti Slunci a Venuši ve Váhách, což vyvolá napětí mezi vaší touhou svobodně a spontánně následovat vaše sny a vaší potřebou zůstávat s ostatními v blízkém spojení. Podle astroložky může dojít k hlubokému uvolnění nebo hluboce pociťovanému začátku. Během tohoto úplňku vás něco inspiruje k nové kapitole , kdy to pochází z místa z hlubokého vědomí sebe sama.

Horoskop: Milostný říjen čeká na tři znamení zvěrokruhu. Vodnáři se mají na co těšit

Tři znamení zvěrokruhu čeká měsíc plný lásky, chtíče a vášně. Hvězdy vám přináší nádherný milostný říjen, na který bude těžké zapomenout. Radovat se mohou především tři znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz
Info ikona
Úplněk

Velmi příznivá konstelace

Zatímco tato měsíční fáze probíhá, probíhá i mnoho dalších tranzitů. Mars tvoří velmi harmonický aspekt s Měsícem, což by mělo poněkud zmírnit agresi vyzařující z této planety. Venuše má nyní skvělé umístění a v současné době je ve svém vládnoucím znamení Vah. Když je planeta ve svém znamení, získává extra vliv, obzvlášť pokud je spojena s jinou planetou, kterou má ráda. Vliv Pluta může být intenzivní, kdy vám pomůže objasnit některé věci. Důraz úplňku na emoce vám navíc pomůže přijmout vaše vnitřní sebevědomí a nasměrovat svého ducha do Berana.

Velká tarotová předpověď od kartářky na měsíc říjen: Co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích?

Podzim, který v září klepal na dveře, už je nyní v plném proudu. Vybízí k procházkám lesem a sbírání hub, trhání šípků a pozorování zvěře. Říjen je ideální měsíc na zpomalení a vnímání zvířat v okolí. Jejich symbolická mluva vám napoví, co je pro vás nyní důležité. Může vás provázet aktivní pejsek, který chce stále běhat nebo kočka, která vás vybízí k odpočinku a lenošení. Říjen je měsíc, který potvrdí, že každý je strůjcem svého štěstí. Položte si otázku, zda vám je štěstěna nakloněna. Když bude odpověď „ne“, nezapomeňte, že jenom vy to můžete změnit.
svetzeny.cz
Info ikona
Úplněk

Pravda vypluje na povrch

Během úplňku vás čekají velké emocionální a duchovní změny, které nebudete moct příliš ovlivnit. Astroložka doporučuje se na úplněk připravit každodenní meditací, nebo u sebe nosit minerál Tygří oko, ať už ho budete nosit v podobě náramku, nebo si jen dáte kámen do kabelky. Během říjnového úplňku vypluje na povrch spousta věcí, takže očekávejte momenty překvapení či náhlého pochopení. Podle astroložky je možné, že si konečně uvědomíte nějakou důležitou pravdu o vlastní osobě, kterou jste dosud potlačovali. Konfigurace měsíce vás pravděpodobně také upozorní na rány, které jste v minulosti zcela nezpracovali. Mohou se objevit obavy, pochybnosti a nejistota, které se budou snažit potlačovat vaši vnitřní sílu, vůdčí schopnosti a schopnost se prosadit.

Beran totiž umí být tvrdý nejen na své okolí, ale ještě více na sebe. Zkuste se proto zaměřit na krásnou Venuši, která je během této lunace opravdu výrazná. Vneste do nedělního úplňku trochu krásy a lásky, jděte na krásnou procházku, nebo se věnujte alespoň na chvíli více sami sobě než druhým.

Zdroj článku