Přejít k hlavnímu obsahu

Seriál Helena a její chlapci: Herečka snad zastavila čas, z jejího milého se stal pohledný muž

Na začátku devadesátých let vtrhl na naše obrazovky seriál Helena a její chlapci. Společně s hlavními hrdiny Hélène Rolles (57) a Patrickem Puydebatem (52) jsme prožívali jejich slasti a strasti nejen prvních lásek. Herečka se třicet let od natočení své nejslavnější role příliš nezměnila a stále nosí svůj typický účes. Oproti tomu její parťák dospěl a z dlouhovlasého mladíka se vyloupl velmi pohledný a charismatický muž.

Seriál se těšil velké oblibě u diváků, i když se samozřejmě našly výjimky, kterým přišla hlavní hrdinka nudná, unylá a její herecký výkon postrádal ‚‚šťávu”. Každý si však vzpomene na krásnou blondýnku a partu vysokoškoláků, kteří byli na začátku devadesátých let příjemným osvěžením. Svoboda, nezávislost, přátelství a láska, to vše jsme u Heleny a jejích chlapců mohli najít.

Talentovaná Hélène byla také úspěšnou zpěvačkou

Ve své rodné zemi se stala Hélène hvězdou, a to nejen díky svému hereckému umění. Od mládí se věnovala zpěvu a se svou slavnější kolegyní Dorothée dokonce absolvovala jako předskokan turné po Číně. Po úspěchu seriálu po ní fanoušci doslova šíleli a herečka toho šikovně využila. Vydala album „Je m'appelle Hélène“ a získala za něho platinovou desku. Napsala také stejnojmennou knihu a v pouhých sedmadvaceti letech byla na vrcholu slávy.

Seriál Helena a její chlapci oba protagonisty proslavil

Nabídky na natáčení se jen hrnuly, ale vše byly opět jen seriály s lacinými příběhy, kdy divák už v půlce prvního dílu věděl, jak to celé skončí. Herečka se stáhla na chvíli před kamerami do ústraní, ale muzice se však věnovala nadále. Její vysokoškolská láska Mikuláš (v originále Nicolas) se také těšil velkému zájmu fanoušků a na rozdíl od krásné blondýnky v herectví pokračoval. Z dlouhovlasého mladíčka se stal velmi pohledný muž s pořádným charisma. Bohužel ani Patrick nedostával oscarové scénáře a jeho další seriály či filmy by se daly nazvat ‚‚béčkovými”. Nálepky chlapce krásné Heleny, do které se zamiloval i ve skutečnosti, se tak už asi nikdy nezbaví. 

Nezapomenutelná Pamela ze seriálu Dallas: Victoria Principal vypadá skvěle a je zpět na ranči

Se svou nejznámější postavou si Victoria Principal (74) s ničím nezadá. Hodná a obětavá je také v reálném životě. Po skončení herecké kariéry a podnikání se dnes stále velmi pohledná žena věnuje záchraně zvířat a podporuje různé neziskové organizace. Z ranče Southfork se tak oblíbená Pamela přesunula na svůj vlastní.
svetzeny.cz

Herci jsou nejlepší přátelé

Během natáčení to na začátku mezi Hélène a Patrickem pořádně jiskřilo, ovšem v negativním slova smyslu. Nejdříve si nemohli přijít na jméno a o nějaké chemii nemohla být ani řeč. Naštěstí nenávist brzy opadla a naopak nastoupila velká láska. ‚‚Sdíleli jsme pár let romantiky. A bylo to skvělé," přiznal herec pro Paris Match. Vztahu nakonec kostelní zvony sňatek neposvětily, ale přátelství trvá dodnes. ‚‚Zná mé rodiče a já znám její, trávíme spolu víkendy. Je jako někdo z mé rodiny. Hélène mi může volat ve dne v noci. Máme blízký vztah, je to moje nejlepší kamarádka,” dodal Patrick na adresu své herecké kolegyně.

Hélène vypadá pořád stejně a Patrickovi šediny sluší

Společně se znovu sešli při natáčení seriálu Záhady lásky (2011-2021) a na place jim to skvěle klapalo. Hélène má stále stejný sestřih a Patrickovi prošedivělé skráně seknou. Mnoho fanoušků vyjádřilo přání, že by tito dva měli být znovu spolu. Nad tím se nejlepší přátelé jen usmívají. V soukromém životě je Hélène šťastná. Před deseti lety adoptovala děti z Etiopie. Chlapečka Marcuse a holčičku June, kteří si s maminkou zahráli v jejím posledním seriálu. Jinak si své soukromí pečlivě hlídá a je tak terčem neustálých spekulací, jestli se už konečně provdala za svého partnera, nebo nosí alespoň zásnubní prsten. Naopak Patrick by měl být podle posledních informací nezadaný.  

Galerie: Helena a její chlapec Mikuláš ve známém seriálu a dnes
Zdroj článku