Přejít k hlavnímu obsahu

Osudová láska Schneiderové se Švehlíkem: Jitka zasadila oblíbenému krasavci bolestivou ránu

Info ikona
Jitka Schneiderová a David Švehlík

Jako z červené knihovny vypadalo seznámení dvou oblíbených herců. David Švehlík (51) měl v plánu jít zcela jinou životní cestou. Když ale poznal Jitku Schneiderovou (50) bezhlavě se zamiloval a věřil, že to bude navždy. Do vztahu bohužel vstoupila nevěra a ohnivá zrzka zlomila fešnému herci srdce.

Ďábel svedl anděla. I tak by se dalo popsat seznámeni Jitky s Davidem. Švehlík je totiž silně věřící a původně se chtěl stát knězem. Do cesty mu však vstoupila krásná herečka a kněžské roucho letělo do kouta.

Schneiderová se Švehlíkem vypadali jako reklama na štěstí

Společně tvořili pár jako z katalogu. Následovala svatba a zamilovaným novomanželům se narodila dcera Sofie Anna (17). Dospívající slečna je dokonalým mixem obou rodičů a z fleku by mohla na přehlídková mola. ‚‚Myslím si, že mám tátův humor, ale jinak to nedokážu takto říct. Vidím v sobě oba rodiče a tak bych to i chtěla,” prozradila kráska webu iglanc.cz s tím, že zatím ji neláká jít ve stopách rodičů. Na první pohled tak vypadali partneři s malou dcerou jako velmi spokojená rodina. Pro Davida byla Jitka podle všeho nejen první velkou láskou, ale také ženou, která ho připravila o panictví. Jakožto věřící musel Švehlík držet přísný řád a samozřejmě celibát. Vzhledem ke svému vyznání David věřil, že manželství bude navždy.

Herečka zasadila bolestivou ránu

Pohádka dvou oblíbených herců však neměla dlouhého trvání. Za konec hvězdného páru mohla Schneiderové přelétavost. Herečka se zamilovala až po uši do vysoce postaveného manažera Davida Císaře, jenž obchodoval v oblasti sportovní módy. Přesto, že byla stále vdanou paní, náklonnost k milenci na rozhodně neskrývala a brala ho s sebou na důležité společenské akce. Na chvíli se pak zrzka vrátila k manželovi a snažili se vztah udržet kvůli dceři. „Vztahy udržované kvůli dítěti jsou falešné a dítě to vycítí. Určitě je skvělé, když dítě vyrůstá v úplném vztahu, který funguje a který může jednou zopakovat. Ale, ať už žijete ve vztahu, nebo ne, důležité je, aby dítě vědělo, že to, co žije, je pravda,“ prozradila Jitka upřímně webu sip.cz. Bolavá rána z nevěry ale nešla jen tak zacelit a manželství se po osmi letech rozpadlo.

Osudová láska Cibulkové a Etzlera: Konec manželství odstartovala nevěra

V minulosti si prošli peklem, které je spojilo. Vilma Cibulková (60) tvořila s Miroslavem Etzlerem (58) sehraný pár, kterému veřejnost lásku přála. Bohužel ale v jejich manželství došlo na scénář, který je v jejich branži skoro na denním pořádku. Herec podlehl kouzlu mladší kolegyně a to byl začátek konce.
svetzeny.cz

Jitka sbalila mladého milionáře 

Rázem byla Schneiderová za největší potvoru a na Švehlíka stály fanynky frontu. Herečka pak ještě udržovala vztah s původním milencem, který kvůli Jitce dokonce opustil partnerku a dvě děti. Pak ale přišel krach a Schneiderová si hlídala soukromí jako ostříž. Žádný z mužů si dlouho nezasloužil titul Jitčina partnera. Světu představila oficiálního přítele až během své cesty soutěží StarDance. Mladého, vysokého fešáka, který Jitce fandil, nešlo přehlédnout. S velmi dobře zabezpečeným designerem Lukášem Pittnerem je herečka dodnes a vychutnává si po jeho boku luxus a pohodu. 

Věkový rozdíl u partnerů nehraje žádnou roli, protože Jitka vypadá s padesátkou na krku neskutečně a právem patří mezi naše nejkrásnější herečky. Na lásku naštěstí nezanevřel ani David. Zamiloval se do sympatické učitelky Venduly, se kterou má dva syny. 

Jitka s Davidem jsou velmi obsazovanými herci a mají spolu krásnou dceru
Zdroj článku