Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears by si přála miminko. Neuvěříte, co jí brání v tom mít další dítě!

Info ikona
Britney Spears

Britney Spears se svěřila s tím, že by si přála mít ještě další dítě. Se zpěvákem Kevinem Federlinem má dva syny, nyní má však nového přítele – Sama Asghariho, se kterým touží založit rodinu. Bohužel to podle jejích slov v současné době není možné, co zpěvačce v otěhotnění brání?

Emotivní slyšení u soudu

Americká zpěvačka Britney Spears v rámci středečního slyšení u soudu požádala, aby ukončil dlouhé roky trvající správu jejích osobních i obchodních záležitostí. Její otec Jamie Spears je jejím opatrovníkem už 13 let, důvodem pro vznik institutu opatrovnictví byly zpěvaččiny psychické problémy. Zpěvačka se nyní dožaduje zrušení opatrovnictví, v tom ji podporují její fanoušci i další celebrity – například Mariah Carey, Missy Elliot, Bella Thorne. Podporu jí vyjádřil dokonce i její expřítel Justin Timberlake, který na sociální síti po středečním jednání soudu napsal: „Potom, co jsme dnes viděli, měli bychom všichni Britney v tomto čase podpořit. Bez ohledu na naši minulost, dobré a špatné, nezáleží na tom, jak dlouho zpátky to bylo...To co se jí teď děje prostě není správné. Žádná žena by nikdy neměla být omezována v rozhodování o svém těle,“ říká Justin Timberlake.

Krásná Iva Kubelková v dvojrozhovoru s dcerou Natálkou. Přečtěte si, co na sebe prozradily

svetzeny.cz

Středeční jednání soudu bylo velmi emotivní, z toho, co Britney Spears vypověděla, skutečně mrazí. Údajně ji její otec dokonce brání vdát se a mít další děti! „Chci mít možnost se vdát a mít dítě. Bylo mi řečeno, že nyní pod opatrovnictvím se nemohu vdát a ani mít dítě. Nyní mám zavedené nitroděložní tělísko, abych neotěhotněla. Chtěla by, aby mi nitroděložní tělísko vyjmuli a abych se mohla začít snažit o další dítě, ale ten takzvaný tým mě nenechá jít k lékaři, aby mi ho vyndali, protože nechtějí, abych měla děti,“ řekla u soudu zpěvačka. Soudu také sdělila, že si přeje být konečně volná, a že jí opatrovnictví přináší více špatného než dobrého.

Vysoké teploty a krásky v plavkách

svetzeny.cz

Její otec údajně kontroloval celý její život

Britney Spears tvrdí, že její život je pod kontrolou jejího otce v každém ohledu. Dokonce jí prý i určoval barvu skříněk v kuchyni. Nazvala jej „posedlým“ a soud žádá o to, aby správu ukončil. Také u soudu řekla, že se cítí jako „otrok“, který pracuje a vydělává peníze všem okolo. Jamie Spears se nařčením brání a kampaň hnutí #FreeBritney, které je složené z podporovatelů zpěvačky, označil za konspirační teorii. Soudem ustanovený advokát Britney Spears tvrdí, že se zpěvačka otce bojí. Při slyšení za zavřenými dveřmi rovněž měla vypovědět, že ji proti její vůli v roce 2019 hospitalizovali v léčebně psychických poruch, což byl prý trest za to, že se v Las Vegas nechtěla účastnit zkoušky, protože tou dobou měla vysoké horečky. Jamieho tým však tvrdí, že opatrovnictví může zpěvačka kdykoliv ukončit, stačí jen podat návrh, což se také stalo. „Vždy měla toto právo, ale za 13 let ho nevyužila. Britney ví, že ji táta miluje a že tu pro ni bude kdykoliv, pokud ho bude potřebovat, stejně jako tu vždy pro ni byl, ať už s opatrovnictvím, nebo bez něj,“ řekla Jamieho právnička Vivian Lee Thoreen. Další jednání soudu je naplánováno na 14. července 2021.

Podívejte se na dojemné fotky Nikol Štíbrové nebo Veroniky Kopřivové

svetzeny.cz