Přejít k hlavnímu obsahu

Tohle žehlení vás bude opravdu bavit

Snadné žehlení? Jde to! Jednou přejedete – a je hotovo!

Článek je propagací firmy Philips. Web svetzeny.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Představte si žehličku, se kterou snadno, jedním tahem a bez námahy vyžehlíte prádlo. Představte si, že u žehlení strávíte jen polovinu doby, co dosud. Představte si, že žehlíte džíny, a aniž byste nastavovala nižší teplotu, začnete hned žehlit hedvábné letní šaty. A teď přestaňte snít! Všechny vaše sny o snadném žehlení jsou totiž na dosah. Vítejte ve světě snadného žehlení!

Revoluci v žehlení představují například nové žehličky od společnosti Philips. Říká se jim systémové a díky revolučním technologiím dokážou snadné a dvakrát rychlejší žehlení. Už žádné třídění prádla a strach o jemnější kousky, citlivé na teplotu. Tak například revoluční technologie Optimal TEMP umožňuje takové nastavení teploty, se kterou lze žehlit všechny druhy látek. Od džín po jemné hedvábí. A díky optimální a stabilní teplotě řízené mikroprocesorem také své prádlo nikdy nespálíte. A to ani tehdy, když žehličku zapomenete a necháte ji stát na oblečení klidně déle než 5 minut.

620x328_v1

Žehličky testují skutečné ženy!

Že všechny žehličkové inovace opravdu fungují, potvrzují testerky webového portálu ŽENY s.r.o., které se do testování žehliček značky Philips pustily opravdu s nadšením. Pochvalují si zejména výborné napařování a lehkost, díky které se s žehličkou dobře pracuje. „Nebolí vás ruka ani po hodině žehlení,“ usmívá se testerka ŽENY s.r.o. Petra Krákorová. „A to jsem zkoušela i džíny, které jsou přece jen z tužšího materiálu. Práce jde pěkně od ruky a hromady prádla mizí,“ chválí si Petra.

Systémové žehličky od Philipsu fungují na principu parního nárazu (u žehličky Perfect Care Viva je to 170 g, u nejvyššího modelu žehliček až 360 g). Pára proniká hluboko do látky a žehlení je pak snazší, i u vyloženě tvrdých látek. Platí tu jednoduchá rovnice – čím více páry, tím snadnější a rychlejší žehlení.

„Prádlo je díky parnímu nárazu jedním tahem zkrátka vyžehlené. Jednoduché a geniální,“ pochvaluje si testerka ŽENY s.r.o. Andrea Bátovská.

Testerka ŽENY s.r.o. Jitka Dědková si své první žehlení doslova vychutnávala: „Prádlo bylo luxusně vyžehlené a za mnohem kratší dobu, než jsem byla zvyklá. Žehlí se snadno a dobře, košile byly vyžehlené raz dva.“

01_copy

Expert na zmačkané prádlo

Žehlení je snadné, vaše ruka se díky nízké hmotnosti neunaví ani při delším žehlení. Není to totiž váha žehličky, ale dvojitá síla páry, která zanechá vaše prádlo dokonale hladké. Pára proniká hluboko do látky, a tak je žehlení snazší a rychlejší i u velmi nepoddajných látek. Nebo můžete rovnou žehlit dvě vrstvy najednou. Rozhodně se ale nemusíte bát žádných zbytečných složitostí. Jak potvrzuje další z testerek Petra Kortyzová: „Nemám ráda složitosti a tahle žehlička je zkrátka úžasná – jednoduchá manipulace, jednoduchý a zároveň stylový design, intuitivní ovládání. I hodně zmačkané dětské prádlo s ní bez problémů jedním tahem vyžehlím.“

S novými žehličkami od Philipsu opravdu ušetříte námahu a čas. Přidejte se mezi ženy, kterým tahle systémová kráska říká „paní“. Pokud vám žehlička nebude vyhovovat, Philips vám do 90 dní od nákupu vrátí peníze zpět. A to je nabídka, na kterou řekne každá žena své ANO!