Přejít k hlavnímu obsahu

Členové britské královské rodiny jako opačné pohlaví: Meghan Markle by byla ještě krásnější, z prince Harryho by se stala půvabná zrzka

Info ikona
Meghan Markle oříznutá

Jak by vypadali členové britské královské rodiny jako opačné pohlaví? Kupodivu by to většině z nich velmi slušelo. Meghan Markle by byla snad ještě krásnější a z prince Harryho by se stala půvabná zrzka. Podívejte se na jejich proměnu.

Jak by vypadali členové britské královské rodiny jako opačné pohlaví?

Níže si můžete ve fotogalerii prohlédnout, jak by vypadaly členové britské královské rodiny jako opačné pohlaví. Na první fotce je vyobrazena vévodkyně Kate, která platí za ikonu, co se týče stylu a oblékání. Pro řadu žen po celém světě je vzorem. Jako muž by vypadala rovněž velmi přitažlivě, byla by tmavovlasým krasavcem s výrazně zelenýma uhrančivýma očima, který by dozajista učaroval nejedné ženě. Možná jednou takto bude v dospělosti vypadat jeden z jejích synů. Kate Middleton však dovede veřejnost okouzlit i jinými přednostmi než vzhledem. Před Vánoci se stala hostitelkou charitativního koncertu Royal Carols: Together At Christmas. Vévodkyně Kate všechny překvapila, když poprvé debutovala jako pianistka. Na piano doprovodila zpěváka Toma Walkera. Později Kate Middleton v rozhovoru uvedla, že hudba je její vášní již od dětství a během pandemie se ke svému milovanému koníčku vrátila.

Na druhé fotografii můžeme vidět prince Williama. Tomu by to slušelo i jako ženě, byl by křehkou jemnou blondýnkou se širokým podmanivým úsměvem. Ten si nedávno užil kouzelné Vánoce se svou manželkou Kate a třemi dětmi – Georgem, Charlotte a Louisem. Zdroj prozradil, že se manželé vyhýbají přílišnému rozmazlování svých dětí, ale o Vánocích je toto pravidlo porušováno. Děti dostali pod stromeček krásné dárky, prince George potěšila velká kempingová sada zahrnující stan, vysílačky a baterku. Princezna Charlotte si zamilovala svou novou dětskou videokameru. Princ Louise prý nejvíce ocenil prolézačky. Škoda jen, že se celá rodina nemohla sejít tradičně včetně královny, ta se kvůli narůstajícímu počtu případů nemoci Covid-19 rozhodla nezúčastnit rodinné sešlosti v Sandringhamu.

Největší ohlas v komentářích vzbudil princ Harry a jeho ženská verze. Některé princovy fanynky jej přirovnávaly k americké herečce a scénáristce Amy Schumer. Další jsou přesvědčené, že Harry vypadá, jako by z oka vypadl své sestřenici, Celii McCorquodale. Každopádně byl zahrnut řadou komplimentů. Nedávno opět princ Harry rozvířil vody, když se svět dozvěděl, že vyjdou jeho paměti. Ty by měly vyjít koncem příštího roku. Odborník na britskou královskou rodinu Peter Hunt očekává, že v nich budeme moci najít „obrovské množství bolesti“ a znovu se otevřou staré rány. Způsobí takový poprask jako kdysi interview prince Harryho a Meghan Markle v talk show Oprah Winfrey?

Poslední fotografie zachycuje Meghan Markle a její proměnu v muže. Musíte uznat, že by byla neuvěřitelně pohledným mladíkem s výraznými rysy, jiskrou v oku a neodolatelným úsměvem. Ta před třemi dny dosáhla velkého vítězství, když vyhrála právní bitvu s novinami the Mail on Sunday a jejich přidruženým webem, který v minulosti otiskl pětistránkový dopis, který Meghan Markle napsala svému otci krátce po své svatbě v květnu roku 2018. Soud dal za pravdu Meghan Markle, která to vnímala jako porušení autorských práv.

Zdroje: MSN, US Magazine, Mirror, People

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.