Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotskop na květen: Štíři budou pod šťastnou hvězdou, Blížence budou trápit emoce. Zjistěte, co čeká právě vás

Čas lásky, květen, je tu. Podíváme se do karet, abychom zjistili, komu tento čas nadělí to nejlepší, co ve svém květnovém zasnění má. A na co si máme dát pozor, abychom si tento laskavý čas jarního rozpuku nepokazili?

Berani: Splněné sny

Zkuste v květnu splnit sen sobě, nebo svému partnerovi, protože ten vás za to potom bude na rukou nosit. Obecně je to dobrý čas na plnění si partnerských snů, možná potkáte i někoho vyloženě na stejné vlně a budete spolu nejen sdílet city, ale i nějaký smysluplný pracovní projekt. 

A naopak platí, že jakékoliv porypování do snů partnera, nebo upozaďování svých vlastních potřeb jistoty a zázemí, se může na celém vztahu v květnu negativně projevit.

Býci: Mámení Luny

Budete zasnění, romantičtí a můžete v květnu snadno ztratit hlavu. A to dokonce takovým způsobem, že ještě roky poté se budete chytat za hlavu, cože jste to v květnu letošního roku "zblbli". To je ta negativní stránka. V pozitivním smyslu můžete toto  naladění využít pro chvíle, kdy si chcete užít něco láskově bláznivého, pobláznit partnera romantikou: Ale také se vám budou dobře řešit staré emoční rány, protože proniknete až do jejich hloubky, odpustíte si a půjdete dál.

Blíženci: Rozlité emoce

Nespokojená partnerství se mohou propadat ještě hlouběji a případná samota tížit ještě víc. Bude třeba se tomu postavit, ale také  mít na paměti, že jste v květnu prostě jen citlivější ke všemu, co nefunguje. Na straně druhé jste ochotni a schopni procítit vděčnost za všechno, co jinak přehlížíte. Malé, cenné vztahy, přátelství. Budete mít sklony hledat si nyní partnery, kteří velmi rezonují s tím, co vás kdysi zranilo, což může být dobře, jste-li poučeni, ale také to v sobě skrývá riziko, že vstoupíte podruhé do stejné řeky bolesti.

Numerologie: Květen se ponese ve znamení optimismu. Číslo 6 čeká zkouška trpělivosti

Co vás v květnu čeká a nemine? Součet měsíce a roku dává optimistické číslo 3. Ta nám přináší hodně energie. Měly by nás čekat harmonické dny. Vypočtěte si svoje osobní číslo měsíce, které prozradí, jaký bude váš měsíc březen.
svetzeny.cz

Raci: Na vlně intuice

Zkušenosti a intuice vás povedou květnem. Můžete tak zažít velmi romantický měsíc, kdy se vám splní sny, přitáhnete si toho pravého partnera, najdete sebe samého, nebo se prostě jen osvobozujícím způsobem oprostíte od minulosti. Květen vám obecně ukazuje, kde je váš největší úkol v partnerských vztazích a bude na to nemilosrdně celý měsíc ukazovat. 

Lvi: Buďte pány svého království

Nasype se na vás množství povinností vyžadujících udělat si ve svém partnerství pořádek a vzít pevně do rukou to, co vám náleží. Zároveň je to dobrý čas pro posunutí vztahů na další úroveň, na setkání s tím pravým partnerem, který možná bude úplně jiný, než jste si vysnili, ale bude použitelný pro život, nebo je to vhodný čas i pro jakékoliv uplatnění svých minulých zkušeností v praxi; můžete odpouštět, vstupovat do stejných řek na jiném místě, stěhovat se, rozcházet i scházet, a u všeho budete mít pocit, že právě tak to má být.

Panny: Hravá výzva

Květen vám přináší možnosti se nějak posunout kupředu, a to hlavně skrze hravé výzvy, novinky a věci, které jste doposud nepoznali. Zápasit můžete nejen s okolím, ale i sami se sebou, takže se některým Pannám bude zdát květen příliš rušivý a neustále k něčemu ponoukající. Využijte ale té možnosti se něco naučit. Zkuste s partnerem něco nového, nebo běžte na rande s někým, kdo se vám příliš nezdá, nakonec z toho může být sympatický večer. 

Horoskop: Tři páry znamení zvěrokruhu mají nejsilnější a nejkrásnější lásku ve vesmíru. Jste ti vyvoleni?

Podle astrologie existují některá znamení zvěrokruhu, která si spolu skvěle rozumí a tvoří harmonické a šťastné vztahy. Zjistěte, která tři znamení jsou nejkompatibilnější a zda patříte mezi ně.
svetzeny.cz

Váhy: Dobře zvažujte, kam vložíte svou energii

Květen po vás bude chtít, abyste si udělali pořádek ve vztazích. Uvidíte, kde vás mají lidé rádi a kde vám dávají to dobré. Uvidíte také, kde jste využíváni - a to vše se může projevit i na úrovni partnerských vztahů. Neváhejte pomoci svému partnerovi, možná se o pomoc bojí říct. Ale také přijměte vše krásné, čeho se vám dostane. Nějakým způsobem se vám snaží květen nastolit v životě rovnováhu.

Štíři: Pod šťastnou hvězdou

Květen vás povede do šťastných okamžiků a k rozhodnutím, která jsou pro vaše dobro. Sledujte bedlivě všechny květnové náhody a děje, co o vás partner říká - a věřte mu. Věřte všemu, co se děje a co vás má nějak nasměrovat. Stejně takový čas je vhodným pro setkání se s vyloženě osudovým partnerem, nebo pro různé sliby, svazky, závažná rozhodnutí ve vztahu.

Střelci: Šance na něco nového

Šance na něco nového a vášnivého se snažte nepromarnit. Jsou to většinou věci, které zkoušíte poprvé, ale moc po nich toužíte. Tak v tomhle všem vyhrajete v květnu bingo. Dejte partnerovi znát, co chcete, co si slibujete a je možné, že se ve svých přáních opravdu shodujete. A pokud partnera nemáte, pak můžete v květnu potkat spíše člověka vášnivého, nebo narozeného v ohnivém znamení.

 

Týdenní horoskop od 24. – 30. dubna: Býkům přidělají vrásky finance, Raky ovládnou city a Váhy zatouží po umělecké činnosti

Postavení planet přinese v posledním dubnovém týdnu relativně klidné dny. Díky tomu budete mít dost prostoru a příležitostí věnovat se sami sobě a trochu si po energeticky náročnějším období odpočinout. Na co se můžete těšit a čeho se naopak vyvarovat? To se dozvíte v našem zábavném týdenním horoskopu.
svetzeny.cz

Kozorozi: Vrhněte se do dlouhodobých investic

Rozmýšlejte, jakou lásku chcete, kam jste dospěli ve svém životě a kdo vedle vás má stát. A rozmýšlejte, jak kvalitní a pevný je váš současný vztah. V květnu na vás přijde dost bilancující nálada a budete chtít mít všechno v takovém stavu, aby to následující roky nejen vydrželo, ale také neslo sladké ovoce. Máte tak ale i k dispozici "skvělý čich na partnery a situace", a pro co se rozhodnete, to by mělo být ve váš dlouhodobý prospěch.

Vodnáři: Braňte se!

Květen nemusí být příjemný v tom, že najednou pocítíte, že vám všichni překračují hranice. Bezostyšně a dlouhodobě. Máte jedinečnou možnost se vším, co vám začne lézt na nervy zatočit. Vysvětlit, postavit si hranice znovu a vylepšit vztahy, které vylepšit potřebují. Nese to s sebou i riziko, že některé vztahy se rozpadnou nebo znatelně poničí, ale faktem je, že vy už toho víc nesnesete. Je to měsíc, kdy poznáte, jací jste, co skutečně potřebujete a překape vám pohár trpělivosti.

Ryby: Nové bláznivé začátky

Romantika vám může přijít vhod a je čas jako stvořený pro vztahy bláznivé, ničím nevázané a naprosto vytrhnuté z reality všedních dnů. Nebo takové situace vneste do současných vztahů a užijte si třeba bláznivý víkend. Nesmírně vás to osvěží a dobije energií. Navíc z takových odlehčených dnů v životě můžete načerpat i dobrou moudrost; co v životě změnit, co dělat či nedělat, protože to už není důležité.

Zdroj článku