Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 11. do 17. září: Finance budou mávat se všemi znameními zvěrokruhu. Někoho čeká bohatsví, jiné pravý opak

Info ikona
horoskop

Vítejte u našeho týdenního horoskopu plného hvězdného bláznění! Co nám kosmos chystá tento týden? Podívejme se na to společně a zjistíme, jak nám hvězdy budou svítit na nebi života. Je čas se nechat unést astrologií a odkrýt, co nám osud chystá pro příští sedm dní!

Předpověď Baby Vangy na rok 2024: Čekají nás události, které nám obrátí život vzhůru nohama

svetzeny.cz

Týdenní horoskop Berana

Vaše současná situace představuje vaši vlastní zkoušku síly a vytrvalosti. Finance se určitě zlepší. Nové projekty jsou na cestě. Existuje možnost, že byste také dostali vhodnou pracovní příležitost. Vaše kreativita vám přinese uznání a odměny. Vaše energie a moudrost přinesou štěstí. Tento týden je velmi příznivý pro lidi, kteří hledají změnu v kariéře. Lepší porozumění s vaším partnerem by mohlo přinést štěstí, mír a prosperitu doma. Pro udržení dobrého zdraví bude důležité správné cvičení a strava.

Týdenní horoskop Býka

Tento týden najdete potěšení neobvyklými, ale jednoduchými způsoby. Pracovní a obchodní vyhlídky se tento týden pravděpodobně zlepší. Váš smysl pro zodpovědnost a schopnost přijímat výzvy vás postaví do vedoucí pozice. Podívejte se na projekty, které vám pomohou vydělat nějaké peníze navíc. Vaši kolegové a spolupracovníci vám pravděpodobně neposkytnou velkou podporu. Jasné myšlení s trochou diplomacie zajistí, že z vás vyjde jasný vítěz. Nová přátelství se pravděpodobně promění ve smysluplné a dlouhodobé vztahy. Doporučujeme vám maximální péči o vaše osobní zdraví.

Týdenní horoskop Blížence

Tento týden začíná posunem vpřed pro ty z vás v kreativních profesích. Zvýšení odpovědnosti rozhodně zlepší vaše peněžní výhody. Přehodnoťte svou pracovní situaci nebo obchodní aktivity a najděte prostředky k posílení své pozice. Nové cesty vám přinesou štěstí, ale mohou se ukázat jako velmi drahé pro vaši kapsu. Manželé najdou během tohoto týdne svého partnera ve šťastné a veselé náladě. Bude nutné, abyste tento týden věnovali zvláštní péči svému zdraví a více odpočívali.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 8. do 14. září: Citové zmatky, chaos, ale i hledání správné cesty

svetzeny.cz

Týdenní horoskop Raka

Zjistíte, že bude snadné dosáhnout svých cílů a naplnit očekávání ostatních lidí. Vaše průkopnické úsilí musí přinést příznivé výsledky. Získáte také cenné rady ohledně kariéry od zralého člověka. Příjmy z nových zdrojů k vám pravděpodobně přijdou v polovině týdne. Své romantické zájmy byste měli pěstovat přátelským řešením všech konfliktů. Vaše zdraví by mohlo být lepší, pokud budete užívat léky včas.

Týdenní horoskop Lva

Tento týden byste se měli připravit na velké překvapení. Nový přístup by jistě zlepšil vaši efektivitu i zisky. Nová partnerství a kontakty se ukážou jako přínosné. Starý přítel vás překvapí nečekanou návštěvou. Váš milostný život bude plný příznivých příležitostí pro vztah nebo přátelství s někým, kdo vás už dlouho přitahuje. Zdravotní problémy dostanete pod kontrolu díky cvičení.

Týdenní horoskop Panny

Toto je čas, kdy vám vaše analytické schopnosti pomohou udělat vše včas a nakonec bude úspěch váš. Za své úsilí se vám dostane nesmírného uznání. Po finanční stránce si musíte dávat maximální pozor. Kontrolujte své zbytečné výdaje, je třeba se přísně vyvarovat hádek a konfrontací. Neprozrazujte svá důležitá tajemství svým přátelům. Pečujte o své zdraví a nezanedbávejte ani drobné neduhy.

Test, který odhalí pravdu: Zodpovězením těchto 10 otázek zjistíte, jak doopravdy vnímáte svůj život

svetzeny.cz

Týdenní horoskop Váhy

Musíte vynaložit velké úsilí, abyste osobní a profesní záležitosti dovedli do uspokojivého bodu. Ve hvězdách je naznačen příliv příjmů z různých zdrojů právě během tohoto týdne. Využijte každou příležitost, která se vám naskytne. Budete také číst nové knihy, brouzdat po internetu a diskutovat s lidmi na nová témata. Budete si užívat různé úrovně štěstí. Na konci tohoto týdne by se mohl objevit nový partner, ale pozor, mohl by vám narušit vaše zdraví, takže buďte opatrní.

Týdenní horoskop Štíra

Tento týden by vás mohlo pozitivní myšlení dovést k úspěchu. Vaše rozhodnutí budou výjimečně dobře přijímána lidmi kolem vás. Vaše sny se mohou splnit. Interakce s významnými lidmi vám může přinést dobré nápady, díky kterým se vám bude dařit ještě lépe. Podnikatelé budou zkoumat nové a výnosnější cesty. S vaším partnerem můžete mít různé názory, ale důležitá je vždy komunikace. Řešte situace opatrně. 

Týdenní horoskop Střelce

Pravděpodobně se vám naskytne několik dobrých profesních příležitostí. Z dostupných příležitostí můžete čerpat maximum výhod. Finanční zisky jsou více než pravděpodobné, zejména pro ty v kreativní práci. Začněte plánovat vzácnou příležitost, která brzy ovlivní váš zásadně život. Vaše zdraví potřebuje náležitou péči a měli byste se vyhýbat sladkostem a nezdravému jídlu. Alespoň většinu času. 

Numerologie pro zbytek roku 2023: Číslo jedna nás bude provázet až do prosince

svetzeny.cz

Týdenní horoskop Kozoroha

Náhlý vliv někoho velmi mocného a vlivného by mohl přinést nový směr vaší kariéry. Uznání vaší tvrdé práce v nedávné minulosti a povýšení vašeho společenského postavení může zvýšit váš pocit úspěchu. Nadšení z nových projektů a finančních zisků vám dodá energii. Choďte ven s blízkými přáteli, kteří chápou vaši situaci a vaše potřeby. Romantické záležitosti budou tento týden extrémně vzrušující. 

Týdenní horoskop Vodnáře

Váš domov a osobní život mohou být zdrojem povzbuzení a síly, pokud jste ochotni naslouchat moudrým radám odborníků. Zaměstnaní dostanou příležitost dále pozvednout svou profesní kariéru. Skvělé příležitosti by mohly zaklepat na dveře a to by mohl být důležitý bod zlomu. Vaši přátelé a rodinní příslušníci vám zařídí skvělou spolupráci. Jste skuteční romantici a váš vztah se vyvíjí správným směrem. Gratulujeme. 

Týdenní horoskop Ryb

Nové projekty budou lákavé a tvrdá práce zajistí mimořádné zisky v dlouhodobém horizontu. Budete přitahovat více respektu, vaše odvážné kroky a rozhodnutí by vás mohly dostat do lepší pozice ve vaší firmě. Může pro vás být obtížné dodržet svůj slib nebo slovo. Přátelé jsou tento týden nejužitečnější, když vám poskytují informace o kariéře. Váš vztah by mohl být lepší, pokud budete věnovat většinu svého času svému partnerovi. Celý tento týden se budete cítit plní energie.

Zdroj článku