Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Toto jsou čtyři nejnudnější znamení zvěrokruhu

Ne všichni členové zvěrokruhu jsou otevření, zábavní a společenští. Tato čtyři znamení zvěrokruhu jsou považována za poměrně nudná. Patříte mezi tento výčet, nebo jste rození baviči a společenští tvorové?

Někteří lidé jsou rození baviči. Svou nakažlivou veselostí a smyslem pro humor rozjedou i ten nejnudnější večírek. A pak jsou tu lidé, kteří jsou kvůli své rezervované, spíše introvertní povaze vnímáni jako nudní. Při pohledu na hvězdy jsou zvláště Lvi považováni za extroverty a Střelec za toho vtipného, Blíženci zase milují být ve společnosti mnoha lidí.

Kdo je na druhé straně žebříčku zábavnosti?

Kozoroh

Pro praktické Kozorohy je neuvěřitelně těžké se uvolnit a bavit se. Bujarý tanec nebo vyprávění anekdoty z minulosti na povel? To je přímo horor pro Kozorohy! Tomuto znamení zvěrokruhu často stojí v cestě strach z toho, že udělají něco špatně nebo ze sebe udělají blázny.

Horoskop: Dvě znamení zvěrokruhu potkají na podzim svoji lásku. Střelce zasáhne amorům šíp

Dlouhé čekání je u konce: Dvě znamení zvěrokruhu na podzim roku 2022 konečně potkají velmi zvláštní osobu - s velkým potenciálem! Těšte se, velká láska se blíží a vy vyhráváte v loterii to nejlepší.
svetzeny.cz

Panna

Ani Panny nejsou úplně nejzábavnější znamení. Zemské znamení je považováno za velmi analytické, nenechává nic náhodě a vždy si chce udržet kontrolu nad sebou samým a drží si odstup od ostatních. Riskovat? To není nic pro Panny! Jsou tradiční, konzervativní a spíše rezervované, zvláště ve větších skupinách.

Ryby

Vodní znamení je známé svým dobrým srdcem a empatickou povahou. Ryby jsou však spíše introvertní a potřebují pro sebe hodně času. Z tohoto důvodu mohou snadno působit jako nudné, protože často ruší schůzky, aby měli dostatek času. Ryby byste si s sebou neměli brát na dlouhé večerní párty, protože většinou nevydrží dlouho a nejsou tou společností, kterou chcete na bujarou oslavu.

Kvíz: Diktát z českého jazyka pro základní školy, který nezvládne téměř nikdo bez chyby. Výjimky, které dostanou i zkušené češtináře

Český jazyk buď milujete, nebo nenávidíte. Ovšem učivo ze základní školy by měl znát každý z nás. My vám přinášíme krátký kvíz, který odhalí, jak jste na tom. Budete patřit mezi ty nejlepší, nebo naopak bude třeba oprášit nějaké staré poučky a pravidla?
svetzeny.cz

Rak

Objevování cizích míst a kultur, zkoušení nových jídel, rozvíjení neotřelých nápadů – nic z toho se na znamení Raka vůbec nehodí. Jako absolutní rodinný člověk je vodní znamení nejraději doma s blízkými a věnuje se každodenní rutině. Zrozenci Raka jsou také mistři ve skrývání svých emocí. Díky tomu působí introvertně a nudně, i když se baví.

Zdroj článku