Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Retrográdní Merkur zasáhne určitá znamení zvěrokruhu: Ryby, mějte se na pozoru

Retrográdní Merkur je trnem v oku mnoha znamením zvěrokruhu, často totiž nevěstí nic dobrého. Horoskop předpovídá trable pro tři znamení zvěrokruhu. Čemu se vyvarovat a na co si dát pozor? To odhaluje náš článek.

Pokud se v poslední době cítíte hodně nesví, v žádném případě nejste sami. Období Panny 2022 zaměřené na produktivitu vyžaduje od některých znamení zvěrokruhu hodně energie. Volno od negativní energie také není v dohledu, protože Merkur je nyní v retrográdní poloze. Retrográdní Merkur je známý turbulentními časy plnými nedorozumění a vytváří složité emocionální situace s potenciálem eskalace. Podle horoskopu jsou nyní tři znamení zvěrokruhu v ohrožení.

Merkur způsobí problémy třem znamením

1. Štír

Štíři byli už nějakou dobu pod obrovským tlakem. Nyní musí v práci makat na sto procent, na kompromisy zde není místo. Znamení zvěrokruhu si nemůže dovolit krátké přestávky na zpomalení, protože termíny se blíží. Jako by to nebylo dostatečně vyčerpávající, konflikty se rozšířily i do soukromého života. Retrográdní Merkur vytváří napětí mezi přáteli. Štíři, neposílejte emotivní zprávy a raději se na řešení konfliktů vyspěte. Vždyť ráno je moudřejší večera a toto hektické období už brzy skončí.

23. září je zlomový den pro čtyři znamení zvěrokruhu: Beran i Rak by měli být na pozoru

23. září přichází rovnodennost. To znamená, že den i noc mají 12 hodin. Je to výjimečný den pro čtyři znamení zvěrokruhu. Ty se mohou těšit na přelomový den ve svém život. Koho se týká a co se bude dít?
svetzeny.cz

2. Ryby

Ryby už snad ani nerozumí světu – lidé, kteří jim byli známí včera, se dnes zdají být naprostými cizinci. Není divu, vždyť retrográdní Merkur zařídí, že se změní všechny vztahové konstrukce, do kterých je zahrnuto znamení toto zvěrokruhu. A bohužel i v negativním smyslu: bývalí milenci se najednou ozvou. Milé Ryby, prosím, neignorujte varování. Ten konec měl tehdy dobrý důvod, opravdu!

Nejoblíbenější chlapecká jména a jejich numerologický význam: Jaký osud jste vybrali svému dítěti?

Když jste vybírali s partnerem jméno pro vašeho juniora, určitě jste zvažovali několik aspektů. Jeho soulad s příjmením, jestli půjde zdrobnit a případně i zkrátit pro snazší oslovování. Nejen datum narození ale může určit povahu vašeho potomka. I jeho jméno může předurčit jeho charakter a temperament. Pojďme se podívat na nejoblíbenější chlapecká jména a co nám vlastně říkají o jejich nositelích!
svetzeny.cz

3. Vodnář

Retrográdní energie vytlačily negativní emoce zpět na povrch. To vede Vodnáře k pochybnostem. Jejich obavy se rozšířily zejména do finančních problémů. Nyní cítí potřebu stanovit si hranice, jen nedělejte žádná zásadní rozhodnutí. Zejména peníze nyní mohou vést k vášnivým diskusím. Vaše znamení zvěrokruhu teď dělá to nejlepší, co může. Váš úkol je se vyrovnávat s minulostí a smířit se s ní.

Zdroj článku