Přejít k hlavnímu obsahu

Ženám tohoto znamení nikdo neodolá: Lvi, Berani, Blíženci a Střelci u mužů bodují nejvíce

Info ikona
 elegant-couple-spend-time-restaurant.jpg

Ženy narozené ve znamení Lva, Berana, Blíženců a Střelce jsou pro muže neodolatelné. Které vlastnosti je činí magneticky přitažlivými a čím u mužů bodují? Poznejte jejich přitažlivé ženské povahové rysy, které muže fascinují.

Lvi

Narodila jste se ve znamení Lva? Pak jistě nemáte nouzi o muže, přitahujete je totiž jako magnet. Ženy narozené ve znamení Lva jsou totiž pro muže výzvou a cennou „kořistí“. Ženy tohoto znamení bývají úspěšné, sebevědomé a moc dobře vědí, co chtějí. Jsou také pěkně náročné a rozhodně nehodlají slevit ze svých nároků. Někdy se mohou ostatním zdát nafoukané, ale mužům se líbí, když je mohou dobývat. Ženy narozené ve znamení Lva jsou společenské a okouzlující, mívají spousty nápadníků. Muž ví, že o ně bude muset bojovat, proto se jim o to víc snaží dvořit. Ženy „Lvice“ bývají také velmi vášnivé, zábavné a vtipné. To také na muže dělá dojem. Jejich velkou předností je hrdost, tyto ženy nikdy muže nenahání a neprosí se o jejich přízeň.

Numerologický význam dívčích jmen populárních v 90. letech: Zjistěte, co symbolizují jména Lucie, Kateřina, Veronika a další

Lucie, Kateřina nebo třeba Veronika – tato dívčí jména patřila v 90. letech k nejpopulárnějším. Znáte jejich numerologický význam? Zjistěte, k čemu tato oblíbená jména své nositelky předurčovala. V článku vysvětlíme symboliku nejpopulárnějších dívčích jmen let devadesátých.
svetzeny.cz

Berani

Beran je dalším ohnivým znamením, které muže naprosto fascinuje. Získat srdce ženy narozené v tomto znamení je opravdu „fuška“, dá to práci. Berani jsou totiž od přírody tvrdohlaví, soutěživí a nároční. Udělat na ně dojem je ještě těžší, než je tomu u Lvů. Ženy narozené v tomto znamení jsou temperamentní, ambiciózní a velmi dravé. Mnozí muži jim nestačí. Žena ve znamení Berana je silná osobnost, která vedle sebe chce partnera stejných kvalit. Je nekompromisní a má problém odpouštět. Proto muž nesmí pokazit první dojem. Tyto ženy bývají často ve vztahu dominantní. Pro muže jsou skutečnou výzvou. Rozhodně se o nich nedá říct, že by s nimi nebyla zábava, umí být velmi spontánní.

Blíženci

O mužích se říká, že nemají rádi ve vztazích předvídavost. Proto je tolik fascinují ženy narozené ve znamení Blíženců. Ty totiž mění své plány a nálady z minuty na minutu. S ženou ve znamení Blíženců se muž nikdy nebude nudit. Je to velmi komunikativní osobnost, která má v zásobě neomezené množství vtipných historek, zajímavých příběhů a zkušeností. Žena ve znamení Blíženců je vtipná a společenská. Kamkoliv přijde, poutá pozornost. Lidem bývá sympatická a snadno se seznamuje. Mívá spousty ctitelů a ráda si zaflirtuje. Je velmi těžké ji „polapit“, ale když se skutečně zamiluje, bývá věrná. Druhé přitahuje jako magnet a bývá nepřehlédnutelná.

Týdenní tarotová předpověď pro 1.–7. dubna: Kartářka vysvětluje význam karet Hvězda, Pět pentaklů, Rytíř holí, Ďábel a dalších

Co nás čeká a nemine ve dnech 1. až 7. dubna? Kartářka Alice Cross vysvětluje význam karet Hvězda, Pět pentaklů, Rytíř holí, Ďábel a dalších. Zjistěte, na co se v těchto dnech musíte připravit, čeho se vyvarovat a co rozhodně udělat.
svetzeny.cz

Střelci

Ohnivá znamení u mužů zkrátka bodují. Dalším znamením, po kterém muži touží, jsou Střelci. Ženy narozené v tomto znamení jsou nespoutané, mají dobrodružnou povahu, dokonce bychom je mohli označit i za divoké. Nemají rády závazky a získat jejich srdce opravdu není snadné. Jsou velmi družné a rády se seznamují, ale do vážných vztahů se moc nehrnou. Jejich smích je nakažlivý, jsou to pohodářky, které dobrá nálada opustí jen málokdy. Jejich neutuchající optimismus ostatní obdivují, Střelci umí myslet pozitivně, to činí jejich osobnost magneticky přitažlivou. Mužům je ve společnosti tohoto znamení zkrátka skvěle, proto nikdy nepřestanou ženy narozené ve znamení Střelce dobývat.

Zdroj: Thought Catalog

Naučte se ovládat své sny a prožijte každou noc úžasné okamžiky. Testujte realitu a zaveďte si deník snů

Představte si, že pokaždé, když usnete, se ocitnete v říši fantazie, kde můžete mít doslova cokoliv, na co si vzpomenete. Nejde přitom o nic složitého, díky jednoduchým technikám se můžete naučit ovládat své sny a prožívat různá dobrodružství dle libosti.
svetzeny.cz