Přejít k hlavnímu obsahu

Nikol Leitgeb popřála svému manželovi k narozeninám. Popsala i to, čím si ji získal a všem ženám se omluvila

Nikol Leitgeb (36), dříve Štíbrová, popřála svému milovanému manželovi vskutku velkolepě. Popsala jeho nejlepší vlastnosti a omluvila se ženám z velmi nečekaného důvodu. Po přečtení tohoto článku si budete jist, že Nikol má vedle sebe toho nejlepšího partnera.

Nikol Leitgeb se toho nebojí a ukázala svoje tělo bez filtrů a retuše. Fanoušci si pochvalují, že je opravdová

Nikol Leitgeb (35) je právem velmi oblíbenou influencerkou na českém Instagramu. Tentokrát si své fanoušky získala svojí fotografií bez příkras. Fotka jejího tělo v plavkách vyvolala silné ohlasy a Nikol si připisuje další plusové body.
svetzeny.cz

Láska jako z románů

Nikol se netají tím, že svého manžela Petra, opravdu miluje a čas od času svým fanouškům prozradí, co na něm má ráda nebo přihodí do placu zábavnou historku, o které Nikol nemá nouzi. V live streamu Blesku v roce 2020 na sebe práskla, že se s Petrem znají 14 let a on o ni nikdy nejevil zájem.

„Vždy jsme se spolu jen bavili, líbil se mi, ale neměl o mě zájem. Až loni jsme se někde potkali a on chtěl jít na naší talk show 3v1. Řekla jsem mu, že tam chlapi nechodí, protože tam rozebíráme ženská témata a v podstatě na sebe všechno práskneme, ale on se objevil v Táboře. A asi, jak jsem na sebe všechno řekla, tak ho to konečně zaujalo a jsme spolu,“ svěřila se Nikol.

Nikol Leitgeb ukázala dětský pokojíček: Je to jedna velká designová džungle

Herečka Nikol Leitgeb ukázala dětský pokojíček. Zvolila motiv džungle dle nejnovějších trendů. Nahlédněte do království jejích synů, pokojíček je zařízen moderně a stylově. Zjistěte také, jaké jsou aktuální trendy designu dětských pokojů pro rok 2022.
svetzeny.cz

Manžel Petr slaví narozeniny

Vše nakonec dobře dopadlo, protože Nikol žije po boku Petra spokojený život na vesnici. Nyní se rozhodla oslavit jeho narozeniny a uspořádala mu tajnou oslavu ve vyhlášené italské restauraci na pražské náplavce. Vše se vydařilo a Nikol vysekla svému manželovi neskutečnou poklonu.

Nechtěl na mě udělat dojem

Když jsme spolu tenkrát začínali chodit, zmínila jsem se mu mezi řečí, že pes mých rodičů jde na operaci. Druhej den přišel a měl nastudováno, co to je za zákrok, jak moc je riskantní, a co všecko můžeme pro Amálku udělat. Velmi brzo jsem přišla na to, že na mě nechtěl zapůsobit, že to tak má. Se vším a se všema, napsala Nikol ke společné fotografii z narozeninové oslavy. Vždycky připravenej pomoc komukoliv kolem sebe, bez očekávání nějakýho vděku nebo oplátky. Zajet zachránit moji kámošku o půlnoci, kdy na ní pořád někdo zvoní a ona je vystrašená, postarat se o prababičku, dovézt jídlo a léky komukoli, kdo je zrovna nemocnej, věnovat cokoli komukoli, protože my to přece tolik nepotřebujem.

Fanoušci Nikol šli do kolen, když práskla, že to Petr vstává v noci k dětem, aby se krásná influencerka mohla vyspat. „V noci vstává k dětem on, pač chce, abych se já vyspala. Já vím. Já vím. Sorry holky, omluvila se ženám, které doma takovou podporu nemají.

První společné foto po návratu z vězení. Moderátorka Lucie Křížková září štěstím

Moderátorka Lucie Křížková (38) prožívá radostné životní chvíle. Její manžel David Křížek (50) je konečně na svobodě a bývalá modelka se pochlubila první společnou fotografií, kde doslova září štěstím. Podívejte se, jak to páru sluší!
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

„Tenhle svět se má, že tě má,“ pochvaluje si Nikol

Je vždycky o krok napřed, je nonstop přítomnej a vnímá, podporuje, podrží. Kolik takovejch lidí za život potkáte…já mám jednoho vedle sebe. Vděčná. Fakt. Krásný narozeniny. Tenhle svět se má, že tě má,“ ukončila svůj dokonalý popisek u krásné fotky. Fanoušci se shodují, že Petr je prostě učiněný poklad a s Nikol a dětmi tvoří dokonalou rodinu.

Zdroj článku