Přejít k hlavnímu obsahu

Nikol Leitgeb se pochlubila střípky z líbánek. S manželem navštívili romantický Řím

Info ikona
Nikol Leitgeb

Nikol Leitgeb (35), dříve Štíbrová, se pochlubila fotkami a videem z úchvatného Říma. Co doporučuje navštívit a jak si užila opožděnou svatební cestu? To vše prozradila svým fanouškům.

Herečka oznámila svůj slavný den jednou fotkou novomanželského polibku, ke které napsala: „Stihli sme to. Mr. & Mrs. Leitgeb.“  Svatba proběhla v květnu 2021 a Nikol měla zhruba měsíc před porodem svého druhé dítěte. Není proto divu, že až nyní se herečka s manželem dostali na své vytoužené líbánky. Místo si vybrali vskutku romantické-italský Řím!

Humor Nikol nikdy neopouští

‚‚Hodně z vás mi psalo o nějaký tipy, kam a co v Římě. Podle mě neni nic otravnějšího, než lidi, co někam přijedou podruhý v životě a hned píšou na instáč bedekr:)),’’ napsala Nikol k sérii fotek, které sdílela se svými fanoušky a přidala dokonce pár užitečných tipů, které byste rozhodně měli zkusit i vy:

Moje tipy:
1. Vemte si kalhoty na gumu nebo volný šaty, ať nemusíte pořád rozepínat a zapínat knoflíky u džín.
2. Vemte si z domova sucháč, tady ho nemaj ani v Douglasu ani v Sephoře, wtf, co ty Italky vedou za bídný život?
3. Dejte si po obědě šlofíčka.

Na závěr ještě dodala: ‚‚Takže tak. My jdeme jíst. Zase.’’

Fanoušci humor Nikol dostala milují! Ta nezapomněla pobavit své sledující vtipnou glosou: ‚‚Já sem samozřejmě nahraju i kjůt fotky z narozeninovýho výletu lomeno líbánek, ale ještě před tim si pojďme s našimi drahými polovičkami něco ujasnit. NĚCO STRAŠNĚ DŮLEŽITÝHO. Taky chceme bejt na nějaký fotce z Říma. A nechceme řikat “hele vyfoť mě, teď by to mohlo bejt dobrý”. Bo to je trapný. Kurňa to vidíš že by to bylo dobrý ne? Když to vidim já. Jako bylo by to dobrý po třicetipěti minutách zběsilýho pózování, ale bylo! Jo! A dokonce chceme vyfotit, ikdyž děláme že ne a ikdyž to řikáme! Tak. Musela sem to, holky, za nás za všechny napsat. Tady jsem já když řikám “to je v pohodě, to nevadí, že mě nikdy nefotíš!” Tu rtěnku sem si na snídani dala asi jen tak. Ale jinak se milujem’’

Nikol sdílela i video, jak si s manželem užívali Řím