Přejít k hlavnímu obsahu

Nikol Leitgeb se toho nebojí a ukázala svoje tělo bez filtrů a retuše. Fanoušci si pochvalují, že je opravdová

Info ikona
Nikol Leitgeb

Nikol Leitgeb (35) je právem velmi oblíbenou influencerkou na českém Instagramu. Tentokrát si své fanoušky získala svojí fotografií bez příkras. Fotka jejího tělo v plavkách vyvolala silné ohlasy a Nikol si připisuje další plusové body.

Dokonalé tělo bez příkras

Jestli někdo ví, jak získávat nové a nové fanoušky, je to Nikol Leitgeb. Hvězda seriálu Pojišťovna štěstí ukázala svoji postavu v bikinách a vynechala filtry, retuše, nebo zavádějící úhly, kdy je důležité postavit se tak a onak. A ačkoliv šla možná Nikol s kůží na trh, její tělo i bez příkras vypadá perfektně!

Trocha reality ještě nikoho nezabila

Trochu reality na ten instáč,“ napsala Nikol k fotce, kde má v ruce svého nejmladšího syna. Fotka byla pořízena na nedávné dovolené, kdy Nikol objevovala krásy Havaje. „Asi mám někde i fotku se zatáhlym břichem, ale ta nebude, jak už to bejvá, tak radostná,“ pobavila fanoušky herečka.

Celulitida, která trápí většinu žen

a druhé fotce je zase Nikol kračející do moře. Ani tady se nebojí ukázat své pravé já, na rozdíl od ostatních krásek na českém Instagramu. Budete muset hodně zaostřit, ale uvidíme celulitidu,která trápí téměř každou ženu. Nutno podotknou, že tuhle postavu má Nikol po dvou dětech. Co k tomu víc dodat, než jen, že Nikol fandíme!

Zdroj článku