Přejít k hlavnímu obsahu

Lucie Borhyová v plavkách je pohled pro bohy: Nadupaný dekolt a dokonalé křivky

Info ikona
Lucie Borhyová

Moderátorka televizních novin Lucie Borhyová (44) má nejen dokonalý úsměv, ale i tělo. S rodinou si užívala na dovolené ve Španělsku a fanouškům poskytla úchvatný pohled. Podívejte se sami.

Lucie Borhyová jednoduše miluje Španělsko. Sama přiznává, že Španělsko je jejím druhým domovem.Miluju moře, horko, sluníčko, jídlo…to už ale o mně víte. Nejvíc mi rozhodně chutná po koupání na pláži a ještě, když jsou to různý mořský plody,“ přiznala kráska.

Božská postava

Kromě zdravé stravy a pravidelného cvičení se Lucie udržuje i na dovolené. "To se hraje samo, když máte toho nejlepšího hledače a sběrače míčků," napsala k fotografii, kde vystavila celé své tělo. 

Svůdná Scarlett Johansson se ukázala v bikinách: Nadupaný dekolt a dokonalý zadeček

svetzeny.cz

Lucie je velký labužník

Jelikož Lucie neholduje přísným a bláznivým dietám a miluje jídlo, přiznává, že jejím jediným nástrojem na dokonalou postavu je pohyb. "Jsem velký labužník. Moc ráda jím a vařím, život je o tom, si užívat všeho, a to i co se týče jídla. A nejsem moc typ na diety. Proto mi nezbývá než se hýbat," prozradila Blesku. 
 

Doma nemá ani váhu

Lucie ráda vypadá dobře, ale posedlá vážením rozhodně není. Váhu u ní doma ani nenajdete. "Nevážím se, ani nemám doma váhu, takže si postavu opravdu hlídám oblečením. Ráda nosím džíny a právě na těch se nejvíc projeví, jestli je člověk v kondici a má je volné, nebo je v nich napresovaný. Motivací je pro mě dobře se cítit. Když se dobře cítíte, máte lepší náladu, jste milá na lidi okolo sebe, je vidět, že jste spokojená a vyrovnaná," přiznala pro e15. 

Zdroj: Instagram, E15, Blesk