Přejít k hlavnímu obsahu

Lucie Borhyová v plavkách je pohled pro bohy: Nadupaný dekolt a dokonalé křivky

Moderátorka televizních novin Lucie Borhyová (44) má nejen dokonalý úsměv, ale i tělo. S rodinou si užívala na dovolené ve Španělsku a fanouškům poskytla úchvatný pohled. Podívejte se sami.

Lucie Borhyová jednoduše miluje Španělsko. Sama přiznává, že Španělsko je jejím druhým domovem.Miluju moře, horko, sluníčko, jídlo…to už ale o mně víte. Nejvíc mi rozhodně chutná po koupání na pláži a ještě, když jsou to různý mořský plody,“ přiznala kráska.

Božská postava

Kromě zdravé stravy a pravidelného cvičení se Lucie udržuje i na dovolené. "To se hraje samo, když máte toho nejlepšího hledače a sběrače míčků," napsala k fotografii, kde vystavila celé své tělo. 

Svůdná Scarlett Johansson se ukázala v bikinách: Nadupaný dekolt a dokonalý zadeček

Scarlett Johansson je jedna z nejkrásnějších hereček. Hvězda filmu „The Avengers“ byla v roce 2006 vyhlášena nejsvůdnější ženou a je jedinou ženou, která získala titul dvakrá, podruhé v roce 2013. Nyní se ukázala v plavkách a fanoušci její postavu nemohou vynachválit. Podívejte se, jak to krásce, která si vyrazila užívat letní koupání, slušelo.
svetzeny.cz
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Lucie je velký labužník

Jelikož Lucie neholduje přísným a bláznivým dietám a miluje jídlo, přiznává, že jejím jediným nástrojem na dokonalou postavu je pohyb. "Jsem velký labužník. Moc ráda jím a vařím, život je o tom, si užívat všeho, a to i co se týče jídla. A nejsem moc typ na diety. Proto mi nezbývá než se hýbat," prozradila Blesku. 
 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Doma nemá ani váhu

Lucie ráda vypadá dobře, ale posedlá vážením rozhodně není. Váhu u ní doma ani nenajdete. "Nevážím se, ani nemám doma váhu, takže si postavu opravdu hlídám oblečením. Ráda nosím džíny a právě na těch se nejvíc projeví, jestli je člověk v kondici a má je volné, nebo je v nich napresovaný. Motivací je pro mě dobře se cítit. Když se dobře cítíte, máte lepší náladu, jste milá na lidi okolo sebe, je vidět, že jste spokojená a vyrovnaná," přiznala pro e15. 

Zdroj: Instagram, E15, Blesk