Přejít k hlavnímu obsahu

Flower power aneb nejžhavější trend jara 2015

Nechte svůj šatník rozkvést!

Květina ve všech svých podobách ovládla přehlídková mola hned několika světových značek. Do svých jarních kolekcí ji zapojili návrháři Carolina Herrera, Roberto Cavalli či Viktor Horsting a Rolf Snoeren tvořící pod značkou Viktor & Rolf. Rozkvetlé vzory se objevovaly na topech, šatech, sukních, kalhotách, ale i na taškách, botách či špercích.

Květinový motiv je evergreenem, který se do módy vrací s železnou pravidelností. Jeho původ můžeme vystopovat až v dálném Orientu. Látky zdobené květinami byly považovány za luxusní zboží, které si mohli dovolit pouze lidé z vyšších tříd. Šedesátá léta minulého století pak pro mnohé představovala návrat k přírodě a přirozenosti, kdy rozkvetlý trend zaznamenal celosvětový boom, především díky generaci hippies. Květinám byla přisuzována výjimečná moc – symbolizovaly mír a staly se součástí nenásilných protestů.

Zkrátka a dobře, milé dámy, pokud chcete držet krok s aktuálními trendy, pak by vám v jarním šatníku neměl chybět alespoň jeden kousek s potiskem květů.

Konec nudné šedi, s jarem přicházejí barvy!


PicMonkey_Collage2_copy_copy

1. Halenka - 349 Kč

2. Sukně - 399 Kč

3. Top - 249 Kč

Vše New Yorker


Rozzařte svůj outfit originální kabelkou!

CF_malataska1380Kc

Candy Flowers: 1 380 Kč

CF_taska_1380Kc

Candy Flowers: 1 380 Kč