Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Dvě znamení zvěrokruhu čeká jenom stres. Kozorozi, máte smůlu

Místo relaxace a harmonie je v nadcházejícím týdnu pro dvě znamení zvěrokruhu na pořadu dne čistý stres. Tihle dva si mezi 18. a 24. červencem podle hvězd rozhodně neodpočinou.

Někdy se zdá, že je vše v pořádku, věci jdou jak mají a není se čeho bát. Ale jsou také chvíle, kdy se všechno sejde a člověku hrozí, že se propadne do kolotoče úkolů. Ten bohužel zasáhne dvě znamení zvěrokruhu přesně v týdnu od 18. do 24. července. Merkur a Slunce čelí mocnému Plutu 18. a 19. července. To podněcuje hry a ještě více nám ztěžuje rozhodování. Účinky jsou nejzřetelnější u Vah a Kozoroha, což znamená jediné-stresující týden.

Váhy mají stres na denním pořádku

Váhy už nějakou dobu sužuje jistý existenční strach. Vzdušné znamení je proto extrémně sebekritické a hrozí, že ztratí rovnováhu. Bohužel to opět přiživuje Merkur a Pluto, zejména na začátku týdne. Nekontrolované emocionální výbuchy nyní nejsou nepravděpodobné. Ale nakonec vypustit emoce ven místo jejich potlačení udělá Vahám dobře. 

Dostane příležitost uvědomit si, čeho již dosáhla, a znovu vidět celkový obraz, místo aby se zapletla do malých věcí, které se pokazily. Jakmile však 22. července začne období Lvů, Váhy budou zasypány četnými pěknými pozvánkami od přátel a rodiny. Ale prosím, nespadněte do pasti sociálního stresu! Přestávky na odpočinek jsou tento týden důležitější než kdy jindy.

Horoskop na týden od 18. do 24. července: Milostný život Raků bude napjatý, Štíři by se měli vyvarovat půjčování peněz ostatním

Zjistěte, co pro vaše znamení předpověděly planety pro letní týden od 18. do 24. července. Pro někoho se bude jednat o snadný týden, někdo se bude muset obrnit trpělivostí, na někoho zase čekají vyšší výdaje v určité oblasti. Přečtěte si, co přinese týdenní horoskop vám!
svetzeny.cz

Kozoroh se propadá do chaosu

Mars a Pluto tento týden "sedí" na Kozorohu jako skála. Zajišťují, aby se v jeho vztazích, ať už s partnerem nebo mezi přáteli a rodinou, dostalo na stůl vše, co nebylo příliš dlouho řečeno nahlas. Je nevyhnutelné, že to pro vyhrazené znamení zvěrokruhu znamená čistý stres. Protože zemské znamení přikládá velký význam fungujícímu sociálnímu prostředí a staví na důležitých lidech ve svém životě, nyní hrozí, že se vše zhroutí.  

 

Charlotte Elle Gottová roste do krásy. Pohledná brunetka je kopií svého otce

Charlotte Ella Gottová (16) nevyhledává pozornost médií a ani na sociálních sítích není nijak aktivní. Kromě pěveckého talentu zdědila po otci i krásnou tvář. Podívejte se, jak dnes vypadá dcera Karla Gotta.
svetzeny.cz

Konflikty však vždy skrývají potenciál ke zlepšení. Proto je v tomto červencovém týdnu obzvláště důležité naslouchat sám sobě a být zcela otevření svým pocitům, i když to Kozorohové nemají rýdi. Ale je to jediný způsob, jak vyřešit nesrovnalosti a doufejme, že také přispět k tomu, aby byly vztahy poté ještě intenzivnější a krásnější. Pokuste se využít své analytické schopnosti a nápady k řešení problémů, milý Kozorohu. To by mohlo ubrat trochu ohně z diskusí a vrátit všechny zpátky na zem. 

Zdroj: Freundin