Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Čeho se dotknete, to se vydaří. Tři znamení zvěrokruhu zažijí týden snů. Býci, gratulujeme

Hvězdy jsou příznivé pro kariérní posun nebo povýšení. Že mají v práci štěstí, dokazují v týdnu od 31. října do 6. listopadu zejména tři znamení zvěrokruhu. Mimochodem Býci jedou na vlně štěstí už nějaký ten pátek.

1. Býk

Jsou tady extrémně příznivé hvězdy pro znamení Býka: A říkají mu, že by měl dělat byznys svého života, požádat o zvýšení platu nebo udělat další krok na kariérním žebříčku. Štěstí a příležitost hrají Býkům do karet. Slunce, Merkur a Venuše jsou v současné době ve Štíru – a působí jako velký "posilovač" motivace. Přes všechen úspěch nesmí být zanedbávána relaxace, na to pamatujte. Proto, milí Býci, využijte polední pauzu k pohodové podzimní procházce.

Velký horoskop na listopad: Kdo by měl víc odpočívat a kdo může očekávat zvýšený přísun peněz? Zjistěte, co vás tento měsíc čeká

Zajímá vás, co nás čeká v listopadu a na co bychom si měli dávat pozor? Přichází předposlední měsíc tohoto roku, který bude měsícem zamyšlení a vnitřní práce uvnitř našeho vnitřního já. S listopadem navíc přivítáme zatměním měsíce v Býku. Přinese vám jisté prozření a kontrolu reality, proto mu věnujte zvýšenou pozornost.
svetzeny.cz

2. Štír

Štěstí ve hře, smůla v lásce? To rozhodně neplatí tento týden u Štíra. Štíři mohou mít tento týden obojí. Vodní znamení zvládne každou výzvu a položí tak základ pro skvělou kariéru a pevné partnerství. Protože Štíři moc dobře vědí, že úspěch je nejkrásnější, když se o něj můžete podělit s osobou, kterou milujete. Tento týden bude parádní jízda!

3. Rak

Silnými stránkami Raka jsou loajalita, síla vůle a empatie. Všechny vlastnosti, které mu prospívají i v jeho zaměstnání. Ale napadlo by vás, milý Raku, že máte velký prodejní talent? Svou upřímnou zdrženlivostí si vodní znamení získává důvěru zákazníků extrémně snadno. Merkur vám nyní může pomoci vydělat (více) peněz právě díky této vlastnosti. Povýšení už se chystá! Pokud prodej ještě není součástí vaší práce, můžete své prodejní dovednosti otestovat na online platformách. Důležité je začít!

Zdroj článku