Přejít k hlavnímu obsahu

Nedělní úplněk zasáhne čtyři znamení zvěrokruhu: Týká se to Raků, ale i Beranů

Info ikona
Horoskop

Čtyři znamení zvěrokruhu pociťují energii nadcházejícího úplňku, který nás čeká 9. října 2022, nejintenzivněji. Jaké znamení to jsou a jaký to bude mít vliv na váš život? Hvězdy si pro vás připravily vskutku výjimečné chvíle.

Měsíční úplněk má velmi zvláštní energii. Měl by prostupovat a inspirovat ducha a duši. Tato konstelace zároveň vyvolává vnitřní neklid a nutí nás ke změně. Podle astroložky Royi Backlundové je to proto, že Měsíc, který je považován za vládce vnitřního já, je v opozici vůči Slunci, které je vládcem vnějšího já.

Další úplněk, tentokrát ve znamení Berana, se odehraje 9. října 2022. Ohnivé znamení Beran je známé svou vznětlivou, impulzivní povahou a způsobí silné emoce. Nejvíce to pocítí čtyři znamení zvěrokruhu:

Rak

Raci jsou úplňkem pobídnuti, aby přehodnotili svou profesionální kariéru. Totiž úplněk osvětluje jeho 10. dům kariéry a pověsti. Zeptejte se sami sebe: „Opravdu mě to v mé práci naplňuje?“, „Čeho chci ve svém životě dosáhnout a podle čeho chci, aby si mě lidé pamatovali?“

Obrat může být potřeba již dlouho a není lepší čas k jeho zahájení než nyní.

Andělé vás stráží na každém kroku a mohou vám pomoci. Věci, které zážíváte každý den, vám prozradí, zda máte nějakého nablízku

Spousta lidí věří na osud a vyšší moc, která řídí jejich život a udává mu směr. Někdo tomu říká Bůh, jiný zase pozitivní energie, nazvat si to můžete jak chcete. Věříte-li v něco většího a mocnějšího, pravděpodobně k tomu máte důvod.
svetzeny.cz

Váhy

Pro Váhy se ve dnech kolem úplňku otevírají otázky ohledně jejich vztahů. Vzdušné znamení pozná, která přátelství jsou pevná a upřímná. Váhy také prověřují, zda jim partner skutečně „sluší a prospívá“. Když jsou tato spojení křehká a poznamenaná problematickými rozdíly, síla úplňku může být vodou do mlýna, která způsobí konečné rozdělení. Pokud jsou však vztahy harmonické, úplněk je ještě naopak posílí.

Kozoroh

O Kozorozích je známo, že jsou velmi ambiciózní. To často končí tím, že zmutují ve skutečné workoholiky. Úplněk je přibrzdí a možná je zachrání před vyhořením. Místo toho vrací zaměření zemského znamení zpět do rodiny a domova. Ujistěte se, že se ve svých vlastních čtyřech stěnách cítíte pohodlně, milý Kozorohu. Možná se něčemu vyhýbáte, a proto se vrháte do přílišné práce?

V neděli nastane úplněk v Beranu: Krvavý měsíc přinese velké emocionální změny a pravda vypluje napovrch

Během úplňku obvykle věci vrcholí nebo dospějí ke svému konci. Tento úplněk s sebou však přináší zcela novou kapitolu. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších astrologických událostí tohoto roku, nejen kvůli blížícímu se částečnému zatmění Slunce, ale i pro svůj duchovní význam ve srovnání s ostatními úplňky. Podívejte se, co vám přináší předpověď astroložky na říjnový úplněk.
svetzeny.cz

Beran

Není divu, že Beran pociťuje úplněk zvlášť intenzivně, když se odehrává v jeho znamení. S tímto ohnivým znamením kosmická událost přiměje Berana podívat se na svůj osobní rozvoj. Berani si uvědomují, že i chyby z jejich minulosti byly důležité, aby mohli růst. Můžete být na sebe hrdí, milí Berani! Pozdravte své nové já a využijte energii úplňku, abyste se zbavili starých zátěží.

Zdroj článku