Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Velikonoce budou zkouškou trpělivosti pro dvě znamení zvěrokruhu. Panny, mějte se na pozoru

Info ikona
Horoskop

Velikonoční svátky nejsou pod zvlášť dobrou taktovkou pro dvě znamení zvěrokruhu. Místo harmonie jsou zde konflikty a spousta situací, které budete nuceni řešit. Dvě znamení zvěrokruhu si letos vytáhla Černého Petra!

Mnozí si užívají klidu, který Velikonoce přináší, a dobíjejí baterky s blízkými. Vyhlídky na Velikonoce 2022 ale nejsou pro všechna znamení zvěrokruhu růžové. Obtížná planetární konstelace a jedna či druhá konfliktní situace v každodenním životě dělají z prázdnin zkoušku trpělivosti pro dvě znamení zvěrokruhu. Počítá se sem vaše znamení zvěrokruhu podle horoskopu?

1. Blíženci

Velikonoce budou pro Blížence jízdou na horské dráze. Tu a tam znamení pociťuje okamžiky štěstí a spokojenosti, pak zase okamžiky pochybností o sobě a chvíle osamění. Kvůli silnému jupiterskému vlivu, který Blíženci pociťují, mají pocit, že se jim lepí smůla na paty. Tip : Než dojde k hádce s blízkými nebo přáteli, měli by se Blíženci zhluboka nadechnout a dobře si rozmyslet, jak si jejich slova může druhý člověk vyložit. Vyhnete se tak zbytečným hádkám.

2. Panna

Dobře organizovaná Panna obvykle ráda plánuje rodinné večeře a zajišťuje, aby byly svátky pro všechny co nejpříjemnější. Letos se však znamení zvěrokruhu dostává pod příliš velký tlak a drobné neúspěchy ho rychle rozhodí. Panny si také berou komentáře ostatních příliš k srdci – takže dohady jsou nevyhnutelné. I když máte nervy na hraně a Velikonoce jsou zkouškou trpělivosti, je důležité nenechat si je otrávit. Panny nacházejí potřebnou oporu ve svém partnerovi.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.