Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tento týden čeká tři znamení zvěrokruhu hotové peklo! Raka čeká nevěra, Kozoroh nemůže vystoupit ze začarovaného kruhu

Info ikona
horoskop

I když jsme vlastně na jaro připraveni od hlavy až k patě, nadcházející týden má pro tři znamení zvěrokruhu v zásobě hned několik neúspěchů. Kdo si vytáhl Černého Petra tentokrát?

Poslední týden v březnu 2022 skutečně přináší dobré konstelace a koncentrovanou planetární sílu. Tři znamení zvěrokruhu mají ovšem tento týden za zády smůlu. Musíte ještě pár dní vydržet a přečkat bouřky, protože poté je jisté, že zase vyjde slunce. Hlavně to nevzdávejte a nenechte se pohltit chaosem a špatnou náladou.

Rak

‚‚Jdou všichni po mně?,’’ tuto otázku si lidé narození v Rakovi budou pravděpodobně klást koncem března častěji. Protože jim vlastně nic nefunguje. V práci si nerozumí s kolegy a v jejich soukromém životě je tendence zahýbat. Nyní je čas zatnout zuby a ještě pár dní vydržet. Rak nyní získává energii především z přírody, kterou by si měl o víkendu užít naplno. Ale pozor: Na památku je lepší nefotit mobilem, ale raději si fotku pořídit v hlavě – vydrží dvakrát tak dlouho.

Býk

Jak už to tak bývá, býk by teď nejraději mlátil hlavou o zeď – ale přestaň! Energie na konci března a začátku dubna k tomu nejsou ideální. Mohou se stát chyby a skvělý projekt může ve výsledku selhat. Býci by se raději zhluboka nadechli a upřesnili své plány , protože další konstelace sil pro ně je již ve startovacích blocích! Nejlepší je zapsat si celý projekt, aby na své dobré nápady nezapomněl!

Kozoroh

Od začátku roku se Kozorohové cítí uvězněni v křeččím kole, ze kterého prostě nemohou uniknout. Naopak: čím silněji kope, tím rychleji se kolo pohybuje. Zachovejte klid, milý Kozorohu – jen si naplánujte lépe čas a nezapomeňte na relax. Co takhle skvělý krátký výlet o Velikonocích? To přivede všechnu vaši energie zpět.

zdroj: Horoskopy 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.