Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Štěstí na lásku v květnu mají pouze tři znamení zvěrokruhu. Mezi šťastlivce patří Býk nebo Rak

Info ikona
Horoskop

Květen 2022 bude intenzivním měsícem pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu. Tři z nich stěží uvěří svému štěstí, protože je zaplaví opravdová vlna lásky.

Pokud jste měli pocit, že rok 2022 se ještě pořádně nerozjel, držte si klobouky. Květen se totiž našimi životy prožene jako vichřice. Ve třech znameních zvěrokruhu se probouzejí především city lásky. Co vám předpovídají hvězdy? 

Býk

Až do poloviny května je sezóna Býků stále v plném proudu - a těží z toho i samotné znamení zvěrokruhu, které nejen proto, že své narozeniny rádo slaví s blízkými, ale také proto, že štěstí v lásce klepe na dveře. Venuše, planeta lásky, vnese do vztahů od 2. do 28. května extra dávku vášně a od 24. května bude chtíč na absolutním vrcholu.

Blíženci

I když jsou Blíženci možná nejkomunikativnější ze znamení zvěrokruhu, nějakou dobu trvá, než se někomu svěří. Především to má dopad na jejich milostný život, protože když se Blíženec bezhlavě zamiluje, tak to hned tak nepustí. V květnu 2022 ho ale letos poprvé napadlo, že by si své štěstí (v lásce) mohl opravdu zasloužit. Tato změna v srdci má úžasné důsledky: konečně si Blíženci mohou vychutnat tlukoucí srdce naplno!

Rak

Rak si teprve zvykl na to, že dokáže báječně projít životem i jako samotář. V květnu se však v jeho životě náhle objeví někdo, kdo mu každou větou navrhoval a ukazoval: Jsem pro tebe dobrý! Rakovi může trvat několik dní, než přijme tohoto nového člověka, ale když prolomí tyhle ledy, květen může být nejvíc vzrušujícímm měsícem v roce.

Zdroj: Horoskopy 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.