Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nový týden nezačne příliš dobře pro nejvíc tvrdohlavé znamení zvěrokruhu

Pozor! Jeedno znamení zvěrokruhu bude nový týden procházet zkouškou trpělivosti. Poslední srpnový týden je ve znamení silné novoluní energie, která nepůsobí pozitivně na všechna znamení zvěrokruhu. Podle horoskopu u ní musí trpět zejména jediné znamení.

Novoluní lze vždy považovat za příležitost, bez ohledu na to, do kterého znamení zvěrokruhu patříte. 27. srpna 2022 bude dokonce doprovázeno částečným zatměním Slunce, které dále zvýší energie v kosmu. Souhvězdí, které nyní dává nový impuls mnoha znamením zvěrokruhu a pro některá z nich ohlašuje novou kapitolu, bude pro narozené v Beranu zkouškou trpělivosti.

Tohle se stane poslední týden v srpnu

Ve skutečnosti začíná týden pro Berany nepříjemně. Znamení zvěrokruhu působí odvážně a energicky, jeho silné spojení s přírodou také zajišťuje, že se lidé narození v Beranu těší na podzim a jeho barvy. Čím více se však o víkendu blíží novoluní, tím slabší se Beran cítí. Plnou silou pociťuje letní letargii a nelze ho rozveselit. Co teď pomáhá: prohledejte internet a vyberte si skvělý podzimní výlet nebo se prostě znovu odměňte. Buď na sebe hodný, milý Berane!

Pro která 3 znamení zvěrokruhu bude podzim naprostý úspěch, prozradíme zde.

Horoskop na týden od 21. srpna do 27. srpna: Blíženci budou mít potíže se spánkem, Váhy se budou cítit otráveně

Přečtěte si, co si pro vaše znamení horoskopu připravil vesmír na týden od 21. do 27. srpna. Zatímco mnoho znamení bude požeháno pozitivními planetami, na některá znamení čekají různé druhy potíží či negativní energie. Čtěte dále a dozvíte se, zda se potíže se spánkem nebo s financemi netýkají i vás.
svetzeny.cz

Tento týden mohou jedinci Berana zjistit, že jsou zaneprázdněni plněním svých cílů v oblasti cestování a vztahů. Doporučuje se mít předem připravený akční plán. Někteří Berani mohou tento týden inklinovat k náboženství a duchovním aktivitám. Studenti ve znamení Berana mohou pociťovat nepohodlí, že nejsou schopni naplnit očekávání svých rodičů. Pravděpodobně se však budete ze všech sil snažit, aby byli vaši rodiče hrdí a šťastní. 

Naplánujte si týden a soustřeďte se

Beranům se doporučuje, aby si práci na tento týden předem naplánovali. Můžete získat řadu projektů a povinností, které vás mohou zaměstnat většinu času. Ti z vás, kteří jsou vlastníky firem, se možná budou muset zaměřit na své podnikání. Pracovníkům může trvat déle, než si zavedou fugující systémy v práci i v osobním životě. Tento týden můžete od svých přátel a příbuzných dostávat pozvánky na večírky a setkání. Zabavit vás může i pracovní cestování nebo kancelářské večírky. Beranům se doporučuje, aby udržovali dobrou rovnováhu mezi profesním a osobním životem. Jakmile budete mít v ruce správný plán, mohli byste proplout bezproblémovým týdnem.