Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Některým znamením zvěrokruhu začíná s létem nejlepší část roku. Radovat se může Kozoroh nebo Rak

Info ikona
Horoskop

Těšit se mohou tři znamení zvěrokruhu: Po nudných týdnech budou brzy následovat blažené dny – od druhé poloviny roku začnou události nabírat na síle. Gratulujeme!

Retrográdní Merkur sem, konflikty v životě tam – pro mnohé z nás nebyla první polovina roku 2022 vůbec jednoduchá. I když člověk přirozeně roste s výzvami, někdy si přejeme trochu více lehkosti a štěstí - to není příliš, že? A to je přesně důvod, proč má tento rok stále v zásobě několik skvělých okamžiků, zejména pro tato tři znamení zvěrokruhu. Nejlepší polovina roku pro vás právě začíná!

Rak

Vodní znamení se v druhé polovině roku konečně vymaní ze sevření a stagnace, prokrastinace a dokonalosti a konečně důvěřuje svým skvělým nápadům. Hvězdy je za to odměňují a přejí jejich práci a vztahům hodně štěstí. V létě by si Rak mohl dokonce odškrtnout důležitou položku na seznamu úkolů, který tam měl už celé věky. 

Štír

Žádné jiné znamení zvěrokruhu nečeká v létě a na podzim tolik štěstí jako Štíra. Konečně je odměněn za svou tvrdou práci a vytrvalost a sklízí plody své tvrdé práce. Milostný život se konečně opět zbarvuje do růžova a vodní znamení také rychle stoupá po kariérním žebříčku. Kameny na cestě? Žádné! Dalších pár měsíců můžete sedět, relaxovat a užívat si lehkosti.

Kozoroh

Kozorozi byli posledních pár měsíců pevně přesvědčeni o svém názoru a jen tak se ho nechtěli vzdát. Nakonec jim to nepřineslo nic jiného než smutek a frustraci. V druhé polovině roku se konečně dokážou odprostit a vidět věci jinýma očima. Štěstí, motivace a energie pak přijdou přirozeně a ponesou Kozoroha uvolněného přes druhou polovinu roku jako na obláčku.

Zdroj: Freundin.de