Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejhorší únor čeká na Blížence, ale i Vodnáře

Info ikona
Horoskop

Věci nemohou vždy běžet podle plánu a našich představ. Tato tři znamení zvěrokruhu si toho všimnou v únoru...

Jaká škoda! Zatímco tři ze znamení zvěrokruhu se mohou těšit na parádní únor, druhý měsíc v roce je pro tři další bohužel trochu slabším měsícem. Budete čelit mnoha výzvám a v následujících týdnech budete muset překonat nejednu překážku. Blíženci, Kozorozi a Vodnáři by se ale neměli nechat odradit – blýská se na lepší časy!

Vodnář

Přestože je únor měsícem narození Vodnáře, letos v únoru se mu to bohužel tolik nevyplatí. V práci je toho hodně a ve stresových situacích mohou emoce vřít a mohou vznikat zbytečné diskuze. Ale stojí to vždy za to? Vzdušné znamení by v těchto chvílích mělo spíše vážit, zda má cenu diskutovat o každé maličkosti, i když mu to připadá správné a morální. Pro vlastní klid je někdy lepší na všechno nereagovat a řídit se heslem: "moudřejší ustoupí".

Kozoroh

Vzhledem ke své perfekcionistické povaze je pro Kozorohy obtížné ignorovat svou mysl a jednoduše poslouchat své srdce a pocity. Ale zvláště v únoru by to byla čas od času výhoda, protože by to mohlo zemskému znamení ušetřit zbytečný stres, který vzniká s jeho blízkými. Měli byste kromě všech schůzek a pochůzek stíhat i své přátele a rodinu. A buďme upřímní, milý Kozorohu: Po malém oddechu to většinou stejně jde mnohem lépe.

Blíženci

Blíženci se mohou v únoru těšit na milostný vrchol, ale profesní život pro ně bude v dalších týdnech dost těžký. Problém? Blíženci se dostali pod tlak. Vzdušné znamení se chce zároveň co nejvíce propracovat a rádo se v tomto procesu utápí. To ho nejen stojí sílu a energii, ale snadno se pak dají udělat chyby. Aby se situace nezhoršovala, měli by si Blíženci v únoru rozhodně dopřát občas malé přestávky – a říkat „ne“ je také povoleno!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.