Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejhorší prosinec čeká dvě znamení zvěrokruhu. Kozorozi, máte smůlu

Před námi jsou turbulentní časy! Zejména tato znamení zvěrokruhu by se měla mít na pozoru. Čekají je totiž chvíle ne zcela veselé. Ale myslete na to, že všechno jednou končí... i špatné chvíle.

Ve skutečnosti je předvánoční období považováno za období kontemplativní. Nasajete předvánoční atmosféru, projdete se po vánočních trzích a při troše štěstí můžete podniknout první procházky sněhem. Ale navzdory všemu očekávání mohou hvězdy v prosinci obrátit každodenní život naruby. Aby toho nebylo málo, Merkur bude od 29. prosince také retrográdní – fáze, která pravidelně vyvolává u fanoušků astro obavy, protože nedorozumění a nejrůznější bankroty, smůla a nedorozumění jsou téměř nevyhnutelné...

Tato dvě znamení zvěrokruhu čeká nejhorší prosinec

1. Rak

Zrozenci Raka jsou rodinní příslušníci tělem i duší - takže pro ně je prosinec jedním z jejich absolutně nejoblíbenějších měsíců. Pro znamení zvěrokruhu není nic hezčího, než se sejít s rodinou a strávit rozjímavé adventní období pečením, nakupováním dárků a podobně, ale bohužel Raci si toho letos berou až moc. 

Měsíc začínají plní elánu, ale nejpozději do 16. prosince jim postupně dochází dech. Cítíte se apatičtí a vyčerpaní. Bohužel to má negativní vliv i na imunitní systém. Abyste netrávili Vánoce v posteli nemocní, měli byste si dopřát pravidelný čas pro sebe a neplnit si kalendář schůzek příliš.

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop od 28. listopadu do 4. prosince: Lvi by si měli pohlídat finance, Kozorohům bude nejlépe v přírodě

Začátek adventu s sebou nese začátek příprav na vánoční svátky. Co vás v těchto dnech čeká? Hvězdy radí téměř každému znamení horoskopu zvolnit tempo a nenechat se převálcovat stresem. Přečtěte si náš týdenní horoskop, ať víte, na co se můžete připravit.
svetzeny.cz

2. Kozoroh

Kozorohům se začátkem prosince ještě daří. Projekt dovedete do úspěšného konce, ale od poloviny prosince se šíří špatná nálada. Ve vztahu panují větší třenice a ne všechno se při plánování Vánoc daří tak, jak by si znamení zvěrokruhu přálo. Aby se vánoční atmosféra nezvrtla, měli by Kozorozi raději dělat kompromisy, než bouchat do stolu. 

Poté, počínaje 29. prosincem, bude Merkur v Kozorohu retrográdní, což způsobí spoustu chaosu. Nyní by se neměla dělat žádná ukvapená rozhodnutí ani se vydávat na cesty, které by mohli zásadně změnit život. A pokud jde o komunikaci, je nezbytné věnovat pozornost tomu, co říkáte. Ujistěte se, že jste vybrali správná slova!

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku