Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Náročný týden začíná pro dvě znamení zvěrokruhu. Raci, držte se

V létě se mnoho lidí cítí šťastně, ale týden od 11. července nevychází dobře pro všechna znamení zvěrokruhu. Kdo se musí připravit na bouřlivé dny?

Ach ne! Existují dvě znamení zvěrokruhu, která by se v týdnu od 11. července neměla moc těšit na následující dny. Týden začíná být pěkně hrbolatý a věci ne vždy jdou podle plánu. Nebojte se! Po tomto krátkém otřesu se věci opět vzpamatovávají...

Rak

Lidé narození v Raku se v pondělí a úterý stále cítí plní síly, ale to se od poloviny týdne mění. Od té doby se znamení zvěrokruhu těžko soustředí na každodenní povinnosti. Výsledek: Raci rychle ustupují a vkrádají se chyby z nedbalosti. Nyní je čas se o sebe dobře starat a nenacpat si kalendář schůzek! Malé přestávky během týdne jsou důležitější než kdy jindy.

Nejsvůdnější znamení zvěrokruhu: Dle průzkumu dostávají nejvíce pozvání na rande Lvi. Nejčastěji se však miluje jiné znamení zvěrokruhu

Která znamení zvěrokruhu jsou nejsvůdnější? Na tuto otázku odpovídá nedávno provedený průzkum. Jeho vítězem se stali Lvi. Co je činí tolik atraktivními pro druhé a která další znamení zvěrokruhu jsou také mimořádně přitažlivá?
svetzeny.cz

Váhy

Váhy se v týdnu od 11. července cítí mimo mísu. Nic nefunguje tak, jak si představují a s kolegy v práci panují třenice. Začíná velká psychická zátěž pro znamení zvěrokruhu, které potřebuje harmonii! A imunitní systém je nyní o něco náchylnější – výsledkem je únava a mírný pocit nepohodlí. Znamení zvěrokruhu nachází oporu v přátelích nebo partnerovi - alespoň tam nic nemůže zničit tu krásnou harmonii.

Zdroj: Freundin