Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Býky čeká v posledním dubnovém týdnu příval všeho, na co si jen vzpomenou

Info ikona
Horoskop

Poslední dubnový týden se pro některá znamení zvěrokruhu stává skutečnou výzvou. Jedno ze tří zemských znamení však zůstává zcela nezúčastněné: je – zcela překvapivě – zasypáno štěstím.

Rozhodit Býka opravdu není snadné. Navenek často působí nedotknutelně – a své city si raději nechává pro sebe. Ale když se je potenciální oblíbenec snaží získat, zemské znamení také změkne. Přesně to se děje v posledním dubnovém týdnu.

Perfektní konstelace hvězd 

Venuše a Mars vezmou koncem dubna Býka za ruku a unesou ho do světa plného jiskření a erotiky. Osobou naproti může být nová známost, ale daleko pravděpodobnější je, že Býka svede někdo, koho už znají. Protože se však v posledních týdnech více zabýval sám sebou, teprve nyní si Býk uvědomuje, jak velký potenciál toto seznámení skrývá. Štěstí mu na stříbrném podnose naservírují i ​​hvězdy: souhvězdí mu málokdy tak slušela a jako všechna znamení zvěrokruhu se nachází uprostřed sezóny Býka, tedy svého období!

Tento týden patří Býkům

I když nyní jde vše velmi rychle, je možné, že Býk na začátku května opět podřadí rychlostní stupeň. Koneckonců, není zrovna známý tím, že by se nechal úplně "oddělat" vražedným tempem. Takže kdo má nyní oči pro Býka: Stojí za to zůstat naladěn!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.