Zářný příklad toho, že i černá barva má na svatbě své využití. Elegantní tmavý ubrus tvoří kontrast s květinami v jemných barvách. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Minimalisticky provedené dorty jsou velmi trendy. Hladká bílá struktura kontrastuje s elegantním zlatým zdobením. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Okázalá květinová výdoba ve venkovních prostorech svatebního místa hosty upoutá na první pohled. Také tvoří pěkné zátiší na fotografiích. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Fotografie snubních prstýnků a pozvánky. Nechte si od fotografa vyfotit i tyto detaily, které vám jednou připomenou, jak krásný váš svatební den byl. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Svatební výzdoba dotažená do posledního detailu, nechybí ani květiny a svícny na chodbě. Krásné zátiší pro svatební fotografie novomanželů. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra
Ukázka prostírání ve vintage stylu. Kříšťálové sklenice skvěle ladí s květinovou výzdobou a stříbrným nádobím. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
I takto krásně lze nazdobit svatební tabuli. Dominantou jsou vysoké vázy s květinami a k nim ladící svícny. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Ukázka minimalistické výzdoby. Základem je bílý ubrus, který doplňují vázy s čerstvými květinami. Jednoduché a elegantní. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Květinová výzdoba u oltáře je zásadní, právě sem budou směřovat zraky přítomných hostů. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Sladký bar je stále trendy, nechybí na většině svateb. Nezapomeňte jej vyšperkovat vhodnými dekoracemi. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Malé detaily pozvednou vaši svatební výzdobu na novou úroveň. Hosty nadchne, jak je vše perfektně dotažené. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Kombinace skleněných dekorací a živých květin nikdy nezklame. Je to čisté, jednoduché a elegantní. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Detail květinové výzdoby, kombinace zelené a bílé je stále moderní. Tato kombinace se skvěle hodí pro církevní i boho svatby. Foto: Matěj Třasák. Výzdoba: Ivan Šablatúra.
Prohlédněte si další galerie
- Kvíz: Lesk a bída Českého slavíka. Pamatujete si nejen slavné zpěváky, ale také skandály pěvecké ankety?
- Hledáte nejdokonalejší svetr podzimu? Není to ani dlouhý kardigan, ani rolák
- Astrologický průvodce karmickými dluhy: Zjistěte, co si nesete z minulého života
- Miss Kateřina Průšová: Po čtyřicítce vypadá neskutečně a moc by si přála založit rodinu
- Kategorie Móda a krása
44 Kč